Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

VitaPark Поляна

Коворкінг готелю VitaPark Поляна

Пропонуємо послуги з коворкінгу

Наш готель має генератори і проблеми з інтернетом відсутні, також власний котел забезпечує теплом, тому гостинно запрошуємо усіх бажаючих в обладнану лаунж зону в СПА -центрі.

В додаток пропонуємо, можливість друкування та сканування, а також барна частина ресторану за додаткову плату.

Вартість:

  • 350 грн. - день (9 годин)
  • 80 грн. - 1 година

Деталі за телефоном:
+38 031 242 40 57

Увага! Готель «VitaPark Поляна» працює з посиленими заходами безпеки!

На території готелю ведуться ремонтні роботи, можливий гамір.

У вартість номера входить: проживання, харчування (в залежності від обраного тарифу), критий басейн, відкритий басейн (працює сезонно), сауна, тренажерний зал, ранкове заняття з йоги ( Пн, Ср,Пт 10:30), усна консультація косметолога (за записом), (дитяча  та ігрова кімната, дитячий майданчик), Wi-Fi, мінеральна вода «Поляна Квасова» (бювет у лобі готелю), парковка, піші походи з провідником, податки (крім туристичного збору). З 1 січня 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,5% — для резидентів (внутрішній туризм) та 1% — для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. За бажанням можна розмістити дитину до 5 років на додатковому місці - 250 грн*. Вартість проживання дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці становить 450 грн. зі сніданком, 650 грн. напівпансіон.

*даний тариф діє в тих ситуаціях, коли гостям не підходить розміщення дитини з батьками в одному ліжку і дитяче ліжечко не підходить, тобто:
- якщо дитина до 5 років спить з батьками - розміщення безкоштовне,
- дитяче ліжечко для дитини - безкоштовне
- якщо не підходить дитяче ліжечко і потрібне доп.місце - вартість 250грн