Тідбломс Гетеборг

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Тідбломс Гетеборг

Загальна інформація готелю Тідбломс Гетеборг

«Тідбломс» – це невеликий затишний готель рівня 3 зірки, що знаходиться в тихому районі Гетеборга у 2 км від центру міста. Всього за 6 хвилин проїзду на трамваї можна легко дістатись до Центрального вокзалу Гетеборга. Готель розташувався в унікальній будівлі XIX століття, в якому вдало поєднуються традиції минулого, сучасні технології та дизайн.

ПОСЛУГИ

Інфраструктура готелю включає вишуканий та прославлений на все місто паб «Tidbloms Gastropub», в якому представлені найкращі страви європейської та скандинавської кухні.

Кожного ранку для гостей готелю подається сніданок за системою «шведський стіл». Крім цього в будівлі готелю знаходиться відомий в місті паб «Tidbloms Gastropub». Також в готелі є конференц-зал, розрахований на 50 осіб, зал відпочинку з настільними іграми та затишна бібліотека в англійському стилі. Крім того, для гостей готелю доступна парковка.

Сайт готелю: www.tidbloms.se

Бронювання номерів онлайн : www.book.bestwestern.se

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 74 Аеропорт, км 26
Ресурс 53 Вокзал, км 3,7
Ресурс 126 Камера зберігання
Ресурс 19 Номери 42
Ресурс 106 Обслуговування номерів
Ресурс 101 Паркування
Ресурс 102 Пральня
Ресурс 34 Трансфер

Для дозвілля

Ресурс 63 Бар
Ресурс 21 Ресторан

Для бізнесу

Ресурс 20 Конференц-сервіс 1
Ресурс 127 Переговорна кімната
Головна Готелі Гетеборг Тідбломс Гетеборг

Номерний фонд готелю Тідбломс складається з 42 сучасних затишних номерів з усіма зручностями в категоріях: Standard Single, Small Double Room, Strandard Twin Room и Family Room.