Тідбломс Гетеборг

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Тідбломс Гетеборг

Правила бронювання та проживання готелю Тідбломс Гетеборг

Заїзд: 14:00 (можливий ранній заїзд)
Виїзд: 12:00 (можливий пізній виїзд)
Вартість номера включає сніданок в ресторані готелю
В приміщенні готелів забороняється куріння тютюнових виробів

Умови розміщення

 1. Номер буде готовий до Вашого прибуття в день заїзду починаючи з 15:00.
 2. Розрахунковий час: 12:00.
 3. Вартість номера наведена з урахуванням ПДВ.
 4. У вартість номера входить сніданок і вечеря в ресторані готелю.
 5. Номер в готелі надається гостю при пред'явлені ним паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, а також заповнення і підписання реєстраційної карти гостя. Працівник готелю зробить копію документа, яка буде знищена після від'їзду гостя.

Додаткова плата

 1. Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. За розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері стягується плата згідно з прейскурантом готеля. Вартість можна дізнатися, звернувшись в готель або в центральний відділ бронювання, а так само через модуль бронювання на сайті reikartz.com
 2. Гість має право запрошувати відвідувачів в свій номер з 07:00 до 23:00. У разі, якщо відвідувач залишився в номері після 23:00, гостю необхідно доплатити різницю між двомісним і одномісним проживанням, в разі, якщо в номері проживав тільки один гість, і суму, згідно прейскуранта готелю, якщо в номері вже були зареєстровані два гостя.
 3. Гість зобов'язаний відшкодувати збитки готелю в разі втрати або пошкодження майна готелю, а також відповідає за порушення, завдані запрошеними ним особами. Розмір збитку визначається адміністрацією.

У нас не курять

 1. Всі номери в готелі для некурящих. У приміщенні готелів Reikartz Hotel Group забороняється куріння тютюнових виробів, крім як в спеціально відведених для цього місцях.
 2. За куріння тютюнових виробів в заборонених місцях передбачений штраф в розмірі в розмірі 2000 SEK. Всі зони для куріння знаходяться за межами готелю.

Ранній заїзд / Пізній виїзд

 1. Ранній заїзд до 06:00 — 100% від вартості номера (сніданок входить у вартість).
 2. Ранній заїзд з 06:00 до 14:00 — 50% від вартості номера (сніданок входить у вартість).
 3. Пізній виїзд після 13:00 і до 23:00 — погодинна плата береться розмірі 10% від вартості номера.

Умови оплати

 1. Оплата проживання здійснюється при заїзді. Ви можете сплатити готівкою, кредитною картою або зробити предавторізацію Вашої кредитної карти.
 2. Приватне бронювання зроблене на сайті спочатку має статус негарантованого. Негарантоване бронювання має силу до 18:00 попереднього дня прибуття в готель. Готель залишає за собою право анулювати  негарантоване бронювання у випадку несвоєчасної оплати.
 3. Ви можете зробити Ваше бронювання гарантованим, здійснивши оплату за допомогою банківської картки в розмірі вартості 1 доби проживання. У разі, якщо Ви не заїжджаєте в готель чи відмовляєтеся від бронювання менш ніж за 24 години до прибуття в готель, сума передоплати не повертається.
 4. Підтверджуючи бронювання номера в готелі, гість погоджується з вищезазначеними умовами, в тому числі з порядком ануляції замовлення та правил, що діють в разі незаїзду.
 5. Всі ціни вказані в Шведських кронах (SEK).

Відміна бронювання

 1. Відміна бронювання раніше ніж за 24 години до дати заїзду  безкоштовна.
 2. Ви можете відмінити бронювання надіславши запит на електронну  пошту reservation@reikartz.com
 3. У разі скасування бронювання пізніше ніж  за 24 години до дати заїзду в готель чи в разі не заїзду, сума передплати не повертається та вважається штрафом.

В готелі забороняється

 1. Виносити з ресторану посуд, столові прилади, продукти харчування і напої без попереднього узгодження з адміністрацією ресторану.
 2. Приносити і зберігати в готелі (номері) речовини, матеріали і предмети, небезпечні для життя людей.
 3. Залишати в номері сторонніх осіб (особи, що не заповнювали і не підписували реєстраційну карту гостя), а також передавати їм ключі від номера.
 4. Користуватися електронагрівальними приладами, що не входять в комплектацію номера.
 5. Використовувати обладнання готелю і номера не за призначенням.
 6. Порушувати спокій проживаючих гостей після 23:00.
 7. Приносити і зберігати на території готелю вогнепальні, газові, пневматичні та інші види зброї.

Проживання з тваринами

 1. Проживання з тваринами дозволено у всіх готелях мережі Reikartz Hotel Group. Готель залишає за собою право відмовити в поселенні гостя з твариною.
 2. До тварин, з якими допускається проживання в готелі, відносяться тільки собаки не бійцівських порід. Вартість проживання кожної тварини становить 200 SEK за ніч.
 3. Гості, які прибули на відпочинок в готель з тваринами, повинні мати паспорт тварини і довідку від ветеринарного лікаря з відміткою про всі щеплення, які робилися тварині.
Головна Готелі Гетеборг Тідбломс Гетеборг Правила бронювання та проживання

Номерний фонд готелю Тідбломс складається з 42 сучасних затишних номерів з усіма зручностями в категоріях: Standard Single, Small Double Room, Strandard Twin Room и Family Room.