VitaPark Борисфен

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

VitaPark Борисфен

Загальна інформація готелю VitaPark Борисфен

Тризірковий готель «VitaPark Борисфен» —  це справжній відпочинок серед мегаполіса, що дарує жителям і гостям Києва можливість відволіктися від напруженого ритму міста та відновити життєві сили не витрачаючи дорогоцінний час на дорогу.

«VitaPark Борисфен» розташувався прямо на березі Дніпра всього у 15 хвилинах від центру Києва в зеленій зоні Парку "Муромець". 

Готель повністю автономний - має генератор, автономне опалення та у готелі функціонує місце перебування персоналу та гостей під час тривоги. Тут ви можете по-справжньому розслабитися. А привітний і уважний персонал, зробить все, щоб Ваше перебування у нас було максимально приємним.

ПОСЛУГИ

До послуг гостей 63 сучасні європейські номери наступних категорій: «Класик Комфорт Double», «Класик Комфорт Twin», «Класик Double», «Класик Twin», «Стандарт Single», «Стандарт» «Суперіор».

Інфраструктура готелю включає: сауну, два сучасних конференц-зали, затишний ресторан, літню терасу з баром і басейном в літню пору. Є дитячий майданчик з лабіринтом, гіркою, гойдалкою (вони відкриті в літній період). Також паркінг на території готелю на 18 місць. Неподалік є платний паркінг.

 

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 74 Аеропорт, км 16
Ресурс 53 Вокзал, км 11
Ресурс 126 Камера зберігання
Місце перебування гостей під час тривоги
Ресурс 19 Номери 63
Ресурс 106 Обслуговування номерів
Ресурс 101 Паркування
Ресурс 34 Трансфер
Генератор

Для дозвілля

Ресурс 124 Банкетний зал
Ресурс 63 Бар
Ресурс 130 Дитяча анімація
Ресурс 21 Ресторан

Для здоров'я і відпочинку

Ресурс 51 Басейн сезонний
Ресурс 30 Сауна

Для бізнесу

Ресурс 20 Конференц-сервіс 2
Головна Готелі Київ VitaPark Борисфен

Увага! Готель «VitaPark Борисфен» працює з посиленими заходами безпеки! Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання за телефоном: +38 (067) 570 65 49 або e-mail: reservation.hg@optimahotels.com.ua.

У вартість номера входить: проживання, сніданок, Wi-Fi, парковка, податки (крім туристичного збору). З 14 лютого 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,4% — для резидентів (внутрішній туризм) та 1% — для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

*** Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця.

Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 350 грн (без сніданку),  450 грн(+сніданок).

*даний тариф діє в тих ситуаціях, коли гостям не підходить розміщення дитини з батьками в одному ліжку і дитяче ліжечко не підходить, тобто:
- якщо дитина до 5 років спить з батьками - розміщення бзкоштовне,
- дитяче ліжечко для дитини - безкоштовне
- якщо не підходить дитяче ліжечко і потрібне доп.місце - вартість 250грн