Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Сертифікат - ідеальний подарунок

Безкоштовний ранній заїзд

Бронюй готелі-партнери Alliance


HAPPY YOGA

HAPPY YOGA

08.03.2024 - 14.03.2024

ПРАКТИКИ HAPPY YOGA

Це проста, зрозуміла та доступна всім йога, яка не потребує спеціальної підготовки та особливих навичок. У нашому турі новачок навчиться необхідного для того, щоб почати практикувати йогу, а досвідчений учень продовжуватиме вдосконалювати свої вміння.

Наша головна відмінність від інших йога-турів – підвищена увага до кожного учасника. Оптимальна кількість учасників групи дозволяє враховувати індивідуальні особливості, а навантаження визначається рівнем фізичної підготовки учасника. 

Якщо ви давно хотіли почати практикувати йогу, з нами вам буде комфортно, а якщо ви вже давно з йогою, то занурення буде глибшим!

ПРАКТИКИ БЛАГОПОЛУЧЧЯ ТА УСВІДОМЛЕНОСТІ MINDFULNESS 

Майндфулнес — це вид ментального тренінгу, заснований на практиці медитації у відриві від релігійного контексту.

У нашому турі завдяки практикам благополуччя та усвідомленості ми вчитимемося розвивати здатність зберігати позитивний стан розуму для більш якісного життя. Ви познайомитесь з технікою, яка допоможе вам підвищити стійкість до стресів, розвинути свій емоційний інтелект, більш усвідомлено і уважно підходити до своєї життєдіяльності. Ви легко почнете застосовувати свій ресурс, що збільшився, з користю і для себе і для своїх близьких.

Всім відомо, що чим більше людина починає жити в гармонії з собою, природою та всесвітом, тим більше підтримки вона отримує від всесвіту, і всі сфери її життя налагоджуються, у тому числі і матеріальна!

ПСИХОЛОГІЧНА ГРА «ГАРМОНІЯ ЗДОРОВʼЯ»

В основі гри лежить принцип холістичного здоровʼя, який поєднує в собі три аспекти здоровʼя людини – фізичний, психологічний та соціальний. Ця гра про здоровʼя, але не в класичному його розумінні, коли ми говоримо про відсутність хронічних хвороб. Ми трактуємо здоровʼя набагато ширше – як стан загального добробуту і благополуччя людини. Здоровʼя – це життєва енергія, натхнення і задоволення від насиченого подіями життя. Це здатність ставити цілі й досягати їх, а ще максимально реалізовувати свій потенціал. Це свобода від болю, руйнівних пристрастей та духовного занепаду. 

Розуміючи та приймаючи ідею системного холістичного підходу до здоровʼя та до життя загалом, кожен учасник під час гри находить відповіді для себе і для свого запиту. Принцип «все впливає на все і все взаємоповʼязано» розширює рамки сприйняття та бачення своєї проблеми. 

Всім відомо, що ні один спеціаліст у світі не потурбується про людину так, як це може зробити сама людина. Під час гри, спостерігаючи за своїм життям та рефлексуючи, гравець може виявити та зрозуміти, що і як впливає на його здоровʼя та на якість життя в цілому.

Гра дозволяє пропрацювати самі різноманітні запити, що торкаються таких життєвих сфер, як психічне та фізичне здоровʼя, робота, кар'єра, бізнес, відносини з собою, іншими людьми та світом.

Гра «Гармонія здоровʼя» допоможе підвищити особисту відповідальність за своє життя і віру в те, що на кораблі власного життя ви є капітаном, а не пасажиром

МІСЦЯ СИЛИ ТА ДЗВОНОТЕРАПІЯ  

Це, безперечно, те, що потрібне вашій душі та тілу. Оздоровча лікувальна терапія з метою покращення духовного та енергетичного наповнення тіла, розуму та душі в унікальному «місці сили» – Свято-Троїцькому монастирі XVI ст. Ви підніметесь на дзвіницю, де під куполом головного дзвону відбудеться ритуал дзвонотерапія, після якої Ви відчуєте себе оновлено та наповнено.

ФОТОПРОЄКТ  «HAPPY YOGA»

У сучасному світі фотосесія – це красива та творча обовʼязкова частина нашого життя.  Ми приготували для наших учасників професійну фотосесію з темою нашого туру. Це будуть незабутні та приємні моменти. Наші фотосесії проходять завжди душевно та затишно і учасники мають на згадку про тур гарні фото.

ОЗДОРОВЧІ ПРОЦЕДУРИ

Наш оздоровчий та SPA центр – це територія абсолютного релаксу та задоволення.
Наші процедури розслаблюють, зміцнюють ваше здоров'я, зберігають красу і молодість, а також дарують вам справжнє перезавантаження, покращуючи ваш емоційний стан.

Вас чекає:

  • Фітобочка "Кедрова насолода" (розпарювання у фітобочці, скрабування тіла)
  • Релакс масаж
  • Загальний масаж тіла
  • Синглетно-киснева терапія
  • Фіто детокс чаї
  • Прийом лікувальної мінеральної води «Нафтуся Збручанська»
  • Консультація косметолога та лікаря курортолога


Інвестуйте у своє здоровʼя та красу !

DETOX ПРОГРАМА

Наша детокс програма включає в себе курс природної мінеральної води «Нафтуся Збручанська» та спеціальне детокс меню. Це спеціально розроблений раціон харчування, внаслідок якого організм вже за 7 днів очищається від токсинів, шлаків та інших шкідливих речовин. Однак за бажанням ви зможете обрати і стандартне харчування в нашому ресторані. Ми пропонуємо детокс меню за бажанням наших учасників. 


НАВІЩО ВАМ ЇХАТИ НА ТУР?

•    Якщо ви хочете відпочити в екологічно чистому куточку нашої країни
•    Якщо ви хочете звільнитися від стресу, тривоги та напруження
•    Якщо ви новачок і хочете освоїти легкі вправи та асани йоги
•    Якщо ви хочете освоїти дихальні техніки, що знімають стрес
•    Якщо ви хочете навчитися технікам медитації, що дають глибокий відпочинок та розслаблення
•    Якщо ви хочете позбавитися шкідливих звичок у харчуванні
•    Якщо ви хочете почати впливати на своє здоров'я та якість життя
•    Якщо ви хочете познайомитися з цікавими людьми та знайти однодумців

І якщо ви бажаєте отримати справжній заряд щастя, радості, бадьорості та чудового настрою, то вам до нас на HAPPY ЙОГУ!

ЕКСПЕРТИ ТУРУ  

HAPPY ЙОГА + ПРАКТИКИ БЛАГОПОЛУЧЧЯ ТА УСВІДОМЛЕНОСТІ MINDFULNESS 

Ступіна Альона –  віце-президент федерації йоги півдня України. Досвід у йозі 23 роки.
Співавтор та ведуча програми «Детокс розуму та тіла». Керівник танцювального колективу індійського храмового танцю "Noopur". Організатор усвідомлених турів Азією. Підкорила Ельбрус. Сертифікований інструктор практик усвідомленості (MMIT). Ведуча курсів з емоційного благополуччя центру MINDSPOT. Пройшла багато інтенсивних, багатоденних, індивідуальних, мовчазних ретритів в Україні та Азії

АРТ-ТЕРАПІЯ

Василишина Таїсія – практичний психолог, кандидат психологічних наук, сімейний системний терапевт, член Української Спілки Психотерапевтів, коуч, wellness-підприємець. Досвід у професії понад 25 років. 

ДЗВОНОТЕРАПІЯ  

Наглій Лариса Миколаївна – православний психолог, матінка Свято-Троїцького монастиря, провідник по «місцях сили»

ФОТОПРОЄКТ

Тачанський Володимир - професійний фотограф з досвідом понад 10 років. Створює фото, що запам’ятовуються 

ХАРЧУВАННЯ:
- Якщо Ви любите тепле спілкування, затишну атмосферу і, звичайно ж, смачно і корисно поїсти - ласкаво просимо в ресторан «Прованс»!
- У вартість туру входить сніданок і вечеря по системі «шведський стіл»
- Також за додаткову плату можна замовити бажані страви по меню аля-карт і кухар дбайливо приготує їх для Вас

Тур HAPPY ЙОГА – це коротка пригода – шлях у світ міцного здоров’я, гарного зовнішнього вигляду, а також фізичного та духовного розвитку.

В атмосфері уваги та щирої цікавості до вас, ведучі/експерти туру, створять особливий простір для гармонійного відпочинку.

Це насправді буде час для вивчення та прийняття своїх внутрішніх бажань. Адже у ритмі сучасного світу необхідно вміти занурити свій погляд усередину себе, забути на деякий час про навколишню метушню для того, щоб знайти джерело натхнення та енергії

Детальна програма туру ТУТ!

Категорія номера Вартість

Стандарт 1-місне

11 430
Стандарт 2-місний СПЕЦІАЛЬНА ЦІНА ДО 07.09

17 820

Суперіор 1-місне

12 150

Суперіор 2-місне

18 585

Напівлюкс 1-місне

13 185

Напівлюкс 2-місне

19 575

Пропозиція дійсна з 8 березня до 14 березня.

Туристичний збір оплачується додатково
Додаткове місце оплачується за загальним тарифом
Діти до 6 років розміщуються з батьками безкоштовно, без надання додаткового місця.
Вартість додаткового місця з дворазовим харчуванням в турі "HAPPY YOGA" буде коштувати 650 грн, без надання послуг включених в пакет. 
Знижки не сумуються, бонуси не нараховуються

Зверніть увагу: бронювання здійснюється тільки за телефоном або електронною поштою: specialoffer@optimahotels.com.ua
тел: +38 (0382) 735 220 (готель)
+380 96 879 54 77 (готель)
+380 66 402 72 13 (готель)
+38 044 536 12 11 (відділ бронювання)
+38 067 570 65 49 (відділ бронювання)