Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти
Черкаська обл.
Черкаська обл.

Готелі в Черкаській обл.

Туристів ваблять сюди чисті озера, унікальні ландшафти й маса інших незвичайних особливостей.
Показати на мапі

Черкаська обл.

Черкаська область унікальна своєю історією. Величезна кількість видатних українців родом саме з Черкаської області. Але крім історико-культурного потенціалу можна виявити, що область багата археологічними та архітектурними пам'ятками, що стане знахідкою для кожного туриста.

Пам'ятки

Садиба-музей Т.Г. Шевченко в с. Моринці

Садиба-музей Т.Г. Шевченко в с. Моринці

Морінській музейний комплекс - реконструйована сільська садиба в с. Моринці, де в 1814 р з'явився на світ майбутній Кобзар. Обидві хати відновили за малюнками і докладного опису шевченкознавства О. Кониського в 1989 р з ретельним дотриманням технології і всіх особливостей народної архітектури.

с. Моринці
Жашківський кінний завод

Жашківський кінний завод

Жашківський кінний завод, заснований в 1999 році, - один з наймолодших і успішних кінних заводів в сучасній Україні. На сьогодні його досягненням є елітні західноєвропейські породи коней. Щорічно тут проводяться численні змагання національного і міжнародного рівнів.

Жашків, вул. Віктора Лисака, 6
Дендропарк «Софіївка»

Дендропарк «Софіївка»

Курорт розташований недалеко від туристичної перлини України - дендропарку «Софіївка» (Умань). Тут можна прогулятися по мальовничих алеях, де кожен куточок - втілення образів з міфів і легенд древніх Греції та Риму, відвідати таємничі гроти і водоспади, побачити похмуру підземну річку - місцевий Стікс.

Умань
Водяники

Водяники

На території є три гірські траси А, В і С загальною протяжністю 2000 м. Підйомник і новітня чотирикрісельний канатна дорога - то, що потрібно для активного відпочинку!

с. Водяники
Буківський каньон

Буківський каньон

Місце закохує в себе з першого погляду, воно насичує силою, яка допоможе згорнути будь-які гори.

Букі Україна
Історико-культурний заповідник Трахтемирів

Історико-культурний заповідник Трахтемирів

Місце створене спеціально для романтиків і любителів казок.

Канів, вул. Леніна, 68
Край троянд

Край троянд

Парк варто відвідати хоча б для того, щоб насолодитися приголомшливим видом на Дніпро, Долину троянд і Черкаси з висоти пташиного польоту.

Черкаси, вул. Гагаріна, 11
Дендропарк Софіїка

Дендропарк Софіїка

Мабуть, немає більше такого прекрасного парку. Можна годинами прогулюватися по доглянутої території, а найголовніше — парк прекрасний і в будь-який час року.

Умань
Головна Готелі Черкаська обл.