Alliance City Славутич

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Alliance City Славутич

Конференц-сервіс готелю Alliance City Славутич

Для розрахунку бюджету конференціїї в парнерських готелях звертатись за номером : 0 800 330 710

Для корпоративних клієнтів конференц-центр готелю "Славутич" пропонує послуги з організації різноманітних ділових заходів: конференцій, семінарів та тренінгів у конференц-залі ресторану на 40 та у конференц-залі на 25 місць.

Конференц-сервіс: організація фуршетного столу, фліпчарт з маркерами, 2 мікрофони, екран, проектор, телевізор з можливістю підключення ПК та доступом до мережі Інтернет, WI-FI, надання канцелярського приладдя, різні види розсадки, гардероб, санвузол, кулер для води (гаряча/холодна вода), мультимедійна система.

Години оренди: Конференц-зал на 25 місць: з 09.00 до 21.00, Ресторанний зал на 40 місць: з 11.00 до 17.00

Можливості

Ресурс 123 Конференц-зал, місця 25 и 40
Ресурс 62 Професійне обладнання

Послуги бізнес-центру

Ресурс 61 Зчитування і запис flash
Ресурс 50 Копіювання документів

Optima MICE – Надає комплексні послуги на ринку конференц-сервісу в Україні. Організація бізнес-заходів, дозвілля, харчування, надання обладнання, трансферу. Індивідуальний підхід до події і персональний конференц-менеджер 24/7.

Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання Альянс по телефону з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 18.00: 0 800 330 710 або написати нам на e-mail: reservation@uaha. com. Також Ви можете забронювати номер онлайн на сайті https://optimahotels.com.ua/uk/

У вартість номера входить: проживання, Wi-Fi.

Сніданок не входить у вартість проживання і може бути замовлений додатково вартість: 120 гривень. Сніданок надається за системою тейблдот і може бути обраний, як опція при бронюванні по телефону або в готелі.

З 1 січня 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,5% — для резидентів (внутрішній туризм) та 0,5% — для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері залежить від обраного тарифу харчування.

У данному готелі не діють корпоративні карти Reikartz Club, Priority Guest і Corporate Guest.