Optima Collection Ніжин

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Collection Ніжин

Відгуки готелю Optima Collection Ніжин

Софія Кривенко

Софія Кривенко

Дозвольте нагадати Вам, що я завжди до Ваших послуг в разі, якщо у Вас виникнуть питання і пропозиції, пов'язані з рівнем обслуговування в готелях Optima Hotels & Resorts. Я так само буду вдячна, якщо Ви поділитеся своїми враженнями про відпочинок в наших готелях!

Директор з гостинності

Написати відгук
22.12.2023 Богдан

Optima Collection Ніжин

Відмінний готель
Обслуговування
Чистота
Комфорт
Харчування
Показати докладніше
Переваги
Неймовірний,сучасний та зручний готель. Все дуже гарно,охайно,вишукано і стильно. Окрема подяка персоналу, а саме Анжелі та Олексію - працівникам ресторану. Великі молодці! Не тільки смачно годують,а і дарують позитивні емоції на всю решту часу. Також, окрема подяка Оксані,на рецепції. Професіонал своєї справи! І всім причетним працівникам теж велика подяка,люди горять своєю справою і хочуть зробити ваш відпочинок неймовірним!
Недоліки
Сніданок на фоні всіє кухні яку можно спробувати ввечері виглядає трішки «бідненько».
Відповідь керуючої компанії

Добрий день, Пане Богдане!
Дякую Вам за те, що скористалися послугами нашої мережі. Нам дуже приємно, що Ви відзначили люб'язність нашого персоналу. 
Ваші зауваження та побажання направлені до менеджменту готелю.
Дякую, що допомагаєте нам удосконалюватись.
Чекаємо Вас знову в нашій мережі! 
З повагою, Софія Кривенко
Директор з гостинності OHM

Детальніше

Увага! Готель «Optima Collection Ніжин» працює з посиленими заходами безпеки! Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання за телефоном: +38 (067) 570 65 49 або e-mail: reservation.hg@optimahotels.com.ua

У вартість номера входить: проживання, Wi-Fi, парковка (при наявності вільних місць), податки. З 7 лютого 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,25% — для резидентів (внутрішній туризм) та 2,5% — для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

В готелі можна попередньо замовити сніданок за 180 грн.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері зі сніданком — 500 грн та 350 грн без сніданку.