Optima Collection Парк Готель Івано-Франківськ

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Collection Парк Готель Івано-Франківськ

Що подивитись готелю Optima Collection Парк Готель Івано-Франківськ

Івано-Франківськ - це культурний центр Прикарпаття, одне з найбільших міст Галичини. У ньому немає трамваїв, але вони і не потрібні, це ідеальне місто для піших прогулянок - маленьке та чарівне. Місто насичене сентиментальними фрагментами європейської архітектури, відкриває багату колекцію сакрального живопису художнього музею і занурює в атмосферу галерей і численних сувенірних крамничок, де продаються унікальні вироби народних майстрів.

Однією з головних визначних пам'яток міста є Ратуша - єдина в Україні увінчана позолоченим куполом у вигляді військового шолома, а годинник на ній виконує 12 українських мелодій. Висота споруди становить 49,5 метра. Сьогодні Ратуша є красою міста, однак вона багато разів змінювала свій зовнішній вигляд більш ніж за 300 років. Вперше вона була побудована 1672 року з дерева і каменю. Це була дев'ятиповерхова вежа в стилі пізнього ренесансу в якій розташовувалася міська управа, а також вона використовувалася як пожежна каланча. У 1695 році була побудована нова кам'яна Ратуша, яка стала найвищою будівлею в місті. Вона ще не одноразово змінювала свій вигляд після цього. Сучасну будівлю перебудували поляки в 1929-1932 роках до повного невпізнання.

У будівлі Ратуші  зараз розташовується краєзнавчий музей, який є визначним науковим і культурно-просвітницьким закладом Прикарпаття. Працюють експозиційні відділи: природи, історії, народного мистецтва, археології.

Ще одним цікавим місцем, яке відвідують жителі міста і туристи є кріпосна галерея «Бастіон», котра розташована біля руїн міської оборонної стіни - одного з головних історичних пам'яток міста. Цей торгово-розважальний центр, отримав свою назву на честь одного з бастіонів Станіславської фортеці, відреставрованого в 2002 році. «Бастіон» - це без перебільшення одне з головних культурних місць Івано-Франківська. «Бастіон» включає в себе кафе, ресторан, магазини, і постійно діючу виставку картин і фотографій.

Не залишить байдужим і одна з найкрасивіших і найстаріших вулиць Івано-Франківська - вулиця Шевченка. Вона стала своєрідним музеєм під відкритим небом. Ковалі з різних країн світу в рамках святкування дня міста подарували місту п'ять прекрасних кованих скульптур, які стали ще одним додаток до вже існуючої безлічі пам'яток міста.

Гуляючи вулицею Шевченка Ви потрапите в Міський парк культури і відпочинку ім. Шевченко, який є пам'яткою садово-паркового мистецтва місцевого значення з 1972 р. Це свого роду музей природи, в якому, крім місцевих порід ростуть екзотичні дерева і чагарники, завезені в раніше з розплідників Європи та Америки. Тут можна побачити гінкго - єдиного представника сім'ї гінкгових і найстарішого предка голонасінних, що зберігся до наших днів, рідкісне тюльпанове дерево і ще багато екзотичних для наших місць рослин.

Місто, немов би створено для відпочинку, тут знайдеться багато оригінальних кафе, стильних барів, ресторанів і закладів традиційної української, а також галицької кухні. Будучи частиною великої України, Франківськ є унікальною територією. Це перш за все місто Галичини, яка на протязі багатьох століть належала до іншої цивілізації, ніж решта України.

Увага! Готель «Optima Collection Парк Готель Івано-Франківськ» працює з посиленими заходами безпеки! 

У вартість номера входить: проживання, сніданок «шведський стіл», Wi-Fi, парковка на території готелю та при вїзді на територію на 55 місць, податки (крім туристичного збору). З 1 січня 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,3% — для резидентів (внутрішній туризм) та 1% — для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

*** Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 400 грн (без сніданку),  500 грн(+сніданок) та 880 грн (напівпансіон сніданок+вечеря).

Шановні гості!

Раді вам повідомити, що ми збільшуємо номерний фонд готелю до 79 номерів. Ми чекаємо на вас у новому корпусі на 40 номерів європейського рівня, з конференц-залом на 100 осіб і банкетним залом на 90 персон.