Optima Кременчук

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Кременчук

Загальна інформація готелю Optima Кременчук

Увага! Готель «Optima Кременчук» працює з посиленими заходами безпеки!

Готель розташований в центральній частині міста — на вулиці Івана Мазепи 15. До центру Кременчука можна дістатися за 10 хвилин на автомобілі, а до набережної Дніпра за 10 хвилин пішої прогулянки.

ПОСЛУГИ

До послуг гостей 30 номерів наступних категорій: "Гранд Класик Single", "Стандарт Double", "Стандарт Twin", "Гранд Стандарт", "Гранд Стандарт Double", "Суперіор Double", "Гранд Суперіор Double", "Люкс".

Парковка готелю на 8 місць, також можна поставити авто перед готелем, 5-6 місць.
У готелі функціонує місце перебування персоналу та гостей під час тривоги.

А також затишний ресторан, послуги пральні, room service, можливість організувати трансфер за запитом, Wi-Fi.

Час сніданку будні дні: 07:00-10:00   Час сніданку вихідні: 07:00-11:00 

Загальна інформація

Ресурс 53 Вокзал, км 1,7
Місце перебування гостей під час тривоги
Ресурс 19 Номери 30
Ресурс 106 Обслуговування номерів
Ресурс 101 Паркування
Ресурс 102 Пральня
Ресурс 34 Трансфер
Генератор

Для дозвілля

Ресурс 21 Ресторан
Головна Готелі Кременчук Optima Кременчук

Увага! Готель «Optima Кременчук» працює з посиленими заходами безпеки! Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання за телефоном: +38 (067) 570 65 49 або e-mail: reservation.hg@optimahotels.com.ua

У вартість номера входить: проживання, сніданок, Wi-Fi, парковка на 8 місць, також можна поставити авто перед готелем 5-6 місць, податки (крім туристичного збору). З 26 лютого 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,5% - для резидентів (внутрішній туризм) та 0,5% - для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 450 грн (включаючи сніданок), 350 грн (без сніданку).