Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Херсон

Загальна інформація готелю Optima Херсон

Увага! Готель «Optima Херсон» задля вашої безпеки тимчасово припиняє свою роботу через нестабільну ситуацію у місті!

Готель «Оптіма Херсон» – це сучасний міський готель рівня «3 зірки». Перевагою є його центральне розташування – «Оптіма Херсон» знаходиться на проспекті Ушакова 43, у пішій доступності від кількох парків і у трьох хвилинах ходи від Херсонської обласної державної адміністрації.

Для заїзду на парковку готелю, необхідно зв'язатися з рецепцією за номером: +380 552 493 333

ПОСЛУГИ

До послуг гостей 60 номерів наступних категорій:«Класик Single», «Класик», «Стандарт», «Суперіор», 2 багатофункціональних конференц-зали на 80 і 20 місць, послуги пральні. Парковка, сніданок за системою «шведський стіл» входить у вартість проживання і сервірується щодня у ресторані готелю.
У готелі функціонує місце перебування персоналу та гостей під час тревоги.

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 74 Аеропорт, км 11,3
Ресурс 53 Вокзал, км 2
Ресурс 126 Камера зберігання
Місце перебування гостей під час тривоги
Ресурс 19 Номери 60
Ресурс 106 Обслуговування номерів
Ресурс 101 Паркування
Ресурс 102 Пральня
Ресурс 34 Трансфер

Для дозвілля

Ресурс 21 Ресторан

Для бізнесу

Ресурс 20 Конференц-сервіс 2

Готель тимчасово не працюватиме до стабілізації ситуації у місті. Бережіть себе!

У вартість номера входить: проживання, сніданок «шведський стіл», Wi-Fi, податки (крім туристичного збору). З 25 лютого 2019 р. згідно з рішенням місцевої ради ставка туристичного збору при вартості номеру до 600,00 грн. за одну добу для однієї особи складає 0,25% для резидентів (внутрішній туризм) та нерезидентів (в'їзний туризм) та при вартості номеру більше 600,00 грн. за одну добу для однієї особи - 0,5 % для резидентів (внутрішній туризм) та нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі. 

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 350 грн, включаючи сніданок.