Raziotel Рішельєвський Херсон

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Raziotel Рішельєвський Херсон

Загальна інформація готелю Raziotel Рішельєвський Херсон

В зв'язку із ситуацією на території України послуги з розміщення гостей тимчасово не надаються.

Шановні гості. Це лише тимчасові міри. Ми на зв'язку за телефонами, e-mail та будемо інформувати вас про зміни на сайті, та наших соцмережах. Ми робимо все можливе, щоб знову гостинно відкрити для вас свої двері. Тримаймося!

Готель «Raziotel Рішельєвський Херсон» розташований в центрі Херсона. Недалеко від готелю знаходяться: Потьомкінський і Покровський сквери, центральна вулиця Суворова, Свято-Духівський кафедральний собор, ТЦ «Адмірал», кафе і ресторани. Він відмінно підходить, як для окремого розміщення, так і для поселення великих груп гостей.

ПОСЛУГИ

До послуг гостей 50 сучасних номерів наступних категорій: «Сімейний Triple», «Стандарт Double», «Стандарт Triple», «Cтудіо», «Студіо Triple», «Суперіор». 

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 83 Автовокзал, км 2,8
Ресурс 74 Аеропорт, км 13
Ресурс 53 Вокзал, км 2,1
Ресурс 19 Номери 50
Ресурс 101 Паркування

Для бізнесу

Ресурс 20 Конференц-сервіс 1
Головна Готелі Херсон Raziotel Рішельєвський Херсон

У вартість номера входить: проживання, сніданок, Wi-Fi, парковка, податки (крім туристичного збору). З 25 лютого 2019 р. згідно з рішенням місцевої ради ставка туристичного збору при вартості номеру до 600,00 грн. за одну добу для однієї особи складає 0,25% для резидентів (внутрішній туризм) та нерезидентів (в'їзний туризм) та при вартості номеру більше 600,00 грн. за одну добу для однієї особи - 0,5 % для резидентів (внутрішній туризм) та нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі. 

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 350 грн.