Світязь Луцьк

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Світязь Луцьк

Загальна інформація готелю Світязь Луцьк

Увага! Готель «Cвітязь» працює з посиленими заходами безпеки!

Готель-партнер мережі Reikartz в Луцьку «Cвітязь» знаходиться в парковій зоні центральної частини міста. Поруч розташовані адміністративні будівлі та історична гордість Луцька — Старе місто з унікальним замком XIV століття—Замком Любарта. Всього за кілька хвилин ходьби можна дістатися і до центру - бізнес-частини міста. Готель «Світязь» радо прийме кожного гостя — як ділових людей, що приїжджають у справах, так і туристів, яким неодмінно буде чим помилуватися в Луцьку, адже номерний фонд готелю включає як бюджетні, так і більш комфортні номери.

ПОСЛУГИ

До послуг гостей 83 номерів наступних категорій: «Класик Double Новий», «Класик Single», «Стандарт Double», «Стандарт Twin», «Стандарт Новий», «Люкс Double», доступ до мережі Інтернет.

На території готелю є парковка розрахована на 60 місць.
У гготелі функціонує місце перебування персоналу та гостей під час тревоги.

Загальна інформація

Ресурс 83 Автовокзал, км 4,4
Ресурс 53 Вокзал, км 3
Ресурс 126 Камера зберігання
Місце перебування гостей під час тривоги
Ресурс 19 Номери 83
Ресурс 106 Обслуговування номерів
Ресурс 101 Паркування
Головна Готелі Луцьк Світязь Луцьк

Увага! Готель «Cвітязь» роботает з посиленими заходами безпеки!

У вартість номера входить: проживання, сніданок за системою «‎шведський стіл», Wi-Fi, парковка, податки (крім туристичного збору). З 1 квітня 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено наступні ставки туристичного збору: 0,25% (11,81 грн) при розміщенні у номерах, вартістю до 600 грн/добу та 0,5% (23,62 грн) при розміщенні у номерах, вартістю понад 601 грн/добу від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 440 грн, включаючи сніданок, 300 грн, без сніданку.

Шановні гості!
На даний момент, готель-партнер мережі Reikartz в Луцьку — «Світязь», не бере участі у програмах лояльності.