Optima Collection Житомир

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Collection Житомир

Конференц-сервіс готелю Optima Collection Житомир

Конференц-простір готелю включає в себе просторий конференц-зал на 80 осіб, а також ізольований зал лобі-бару на першому поверсі готелю, який може прийняти до 80 відвідувачів. За запитом гостей готель надає необхідне технічне обладнання (проектор, фліп-чарт тощо) для проведення заходів різного формату.

Можливості

Ресурс 32 Організація фуршету
Ресурс 62 Професійне обладнання
Ресурс 107 Різні схеми розміщення столів

Послуги бізнес-центру

Ресурс 61 Зчитування і запис flash
Ресурс 50 Копіювання документів
Ресурс 52 Сканування
Ресурс 90 ЧБ друк

Optima MICE – Надає комплексні послуги на ринку конференц-сервісу в Україні. Організація бізнес-заходів, дозвілля, харчування, надання обладнання, трансферу. Індивідуальний підхід до події і персональний конференц-менеджер 24/7.

Увага! Готель «Optima Collection Житомир працює з посиленими заходами безпеки!

У вартість номера входить: проживання, сніданок «шведський стіл», Wi-Fi, податки, парковка за готелем на 24 місця. Також можна поставити авто біля ресторану чи кав'ярні - 6 місць. Або ж поставити авто біля церкви - 8 місць (при наявності вільних місць). З 7 лютого 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,25% — для резидентів (внутрішній туризм) та 2,5% — для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

*** Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця.

Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 400 грн (без сніданку),  500 грн(+сніданок) та 880 грн (напівпансіон сніданок+вечеря).