Alliance City Парк-Готель Голосієво

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Alliance City Парк-Готель Голосієво

Загальна інформація готелю Alliance City Парк-Готель Голосієво

Унікальний Парк-Готель Голосієво розташований в одному з найбільших і мальовничих парків Києва. Готель розташований в 15 хвилинах від ділового центру Києва. У готелі Ви можете насолодитися приємною атмосферою і відпочити на свіжому повітрі. У Парк Готель Голосієво налічується 54 затишних номери підвищеної комфортності, які оснащені всім необхідним для Вашого комфортного перебування в готелі. До Ваших послуг пропонуємо якісне телебачення, безкоштовний Wi-Fi, міні бари, індивідуальні сейфи, обслуговування номерів і багато іншого. З номерів готелю відкривається чудовий вид на парк.

Послуги

Ресторан САД і SPA центр
Послуги Ресторан Сад - це не просто ресторан, це місце затишку, гармонії, смаку. Місце де Ви відпочиваєте з сім'єю, зустрічаєтеся з друзями, проводите свої свята. Де завжди Вам раді. Тут Ви можете спробувати здорову європейську кухню, яка надасть Вам максимальне задоволення. А страви з мангалу не залишать байдужими навіть найвибагливіших гостей. Ресторан відкритий для проведення банкетів, фуршетів, корпоративних заходів. Насолоджуйтесь в гармонії з природою вишуканою кухнею і дивовижними винами на свіжому повітрі літнього майданчика ресторану

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 74 Аеропорт, км 9
Ресурс 53 Вокзал, км 5
Ресурс 126 Камера зберігання
Ресурс 19 Номери 54 номери
Ресурс 101 Паркування
Ресурс 102 Пральня

Для дозвілля

Ресурс 124 Банкетний зал
Ресурс 21 Ресторан

Для здоров'я і відпочинку

Ресурс 78 SPA

Для бізнесу

Ресурс 20 Конференц-сервіс 100 місць
Головна Готелі Київ Alliance City Парк-Готель Голосієво

Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання Альянс по телефону з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 18.00: 0 800 330 710 або написати нам на e-mail: reservation@uaha. com. Також Ви можете забронювати номер онлайн на сайті https://optimahotels.com.ua/uk/

У вартість номера входить: проживання, сніданок «шведський стіл», Wi-Fi, податки (крім туристичного збору). З 1 січня 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,5% — для резидентів (внутрішній туризм) та 0,5% — для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця.

При необхідності отримання рахунку з ПДВ представникам компанії необхідно звернутися в офіс бронювання Альянс для отримання доступу до даного готелю. У рахунку за послуги вказується 20% ПДВ.

У данному готелі не діють корпоративні карти Optima Club, Priority Guest і Corporate Guest.