Alliance City Турист Чернівці

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Alliance City Турист Чернівці

Загальна інформація готелю Alliance City Турист Чернівці

Готель "Турист" може одночасно розмістити 150 гостей в номерах різних категорій зі всіма зручностями. Номери готелю оформлені в класичному стилі та укомплектовані усім необхідним для комфортного проживання – телевізором, холодильником, власною ванною кімнатою та доступом до Wi-Fi.

Послуги

На території комплексу розташовані кафе, де гості можуть замовити сніданок, розкішний ресторан, який чудово підійде для проведення різних урочистих заходів, 3D-кінотеатр, нічний бар, спортивний клуб. А поблизу розташовані безліч магазинів, супермаркетів та торгових центрів.

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 74 Аеропорт, км 3.3
Ресурс 53 Вокзал, км 4.6
Ресурс 126 Камера зберігання
Ресурс 101 Паркування
Ресурс 102 Пральня

Для дозвілля

Ресурс 124 Банкетний зал 400
Ресурс 63 Бар
Ресурс 21 Ресторан 400
Головна Готелі Чернівці Alliance City Турист Чернівці

Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання Альянс по телефону з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 18.00: 0 800 330 710 або написати нам на e-mail: reservation@uaha. com. Також Ви можете забронювати номер онлайн на сайті https://optimahotels.com.ua/uk/

У вартість номера входить: проживання,  Wi-Fi, податки, туристичний збір. З 1 січня 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,3% — для резидентів (внутрішній туризм) та 0,3% — для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця.

При необхідності отримання рахунку з ПДВ представникам компанії необхідно звернутися в офіс бронювання Альянс для отримання доступу до даного готелю. У рахунку за послуги вказується 20% ПДВ.

У данному готелі не діють корпоративні карти Optima Club, Priority Guest і Corporate Guest.