Optima Collection Аврора Кривий Ріг

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Collection Аврора Кривий Ріг

Загальна інформація готелю Optima Collection Аврора Кривий Ріг

Готель «Optima Collection Аврора Кривий Ріг» працює з посиленими заходами безпеки.

Бізнес-готель «Optima Collection Аврора Кривий Ріг» розташований в самому центрі Кривого Рогу на одній з головних його вулиць — проспекті Металургів 40, на «95 кварталі». Готель вирізняється вдалим та унікальним для Кривого Рогу архітектурним рішенням – це будівля атріумного типу, завдяки чому «Optima Collection Аврора Кривий Ріг» заслужено вважається одним з найкращих бізнес-готелів міста.

ПОСЛУГИ

До послуг гостей 70 сучасних і функціональних номерів наступних категорій: «Класик, Корпус 1», «Сімейний Double, Kорпус 1», «Стандарт Single, Корпус 1», «Суперiор Double, Корпус 2», «Стандарт Twin, Корпус 1», «Суперiор Twin, Корпус 2», «Суперiор для людей з обмеженими можливостями,  Корпус 2», 3 конференц-зали, переговорна кімната, ресторан, сучасний Spa-фітнес-центр, На території готелю є парковка розрахована на 28 місць.
У готелі функціонує місце перебування персоналу та гостей під час тривоги.

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 74 Аеропорт, км 26
Ресурс 53 Вокзал, км 7
Ресурс 126 Камера зберігання
Місце перебування гостей під час тривоги
Ресурс 19 Номери 70
Ресурс 106 Обслуговування номерів
Ресурс 101 Паркування
Ресурс 102 Пральня
Ресурс 34 Трансфер

Для дозвілля

Ресурс 124 Банкетний зал
Ресурс 21 Ресторан

Для здоров'я і відпочинку

Ресурс 78 SPA
Ресурс 51 Басейн
Ресурс 30 Сауна
Ресурс 94 Фітнес

Для бізнесу

Ресурс 20 Конференц-сервіс 3
Ресурс 127 Переговорна кімната
Головна Готелі Кривий Ріг Optima Collection Аврора Кривий Ріг

Увага! Готель «Optima Collection Аврора Кривий Ріг» працює з посиленими заходами безпеки! Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання за телефоном: +38 (067) 570 65 49 або e-mail: reservation.hg@optimahotels.com.ua

У вартість номера входить: проживання, сніданок «шведський стіл», Wi-Fi, парковка, податки. З 1 січня 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,5% — для резидентів (внутрішній туризм) та 0,5% — для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері — 400 грн, включаючи сніданок, та 620 грн включаючи сніданок та вечерю.