Alliance City Готель Буковина

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Alliance City Готель Буковина

Загальна інформація готелю Alliance City Готель Буковина

Наразі якість послуг у готельно-туристичному комплексі «Буковина» відповідає світовим стандартам, а сам комплекс став візитівкою Буковинського краю, улюбленим місцем перебування визначних людей, іменитих гостей міста Чернівці: політиків, бізнесменів, артистів, письменників, діячів культури, спортсменів, закордонних гостей, а також безлічі туристів!

До Ваших послуг комфортабельні сучасні номери з кондиціонером та інтернетом Wi-Fi, просторі конференц-зали, затишні бари та ресторан, літній майданчик, сауна, тренажерний зал, салон краси – одним словом все для того, щоб задовольнити попит найвибагливішого клієнта!

Загальна інформація

Ресурс 74 Аеропорт, км 2.6 km
Ресурс 53 Вокзал, км 1,9 km
Ресурс 126 Камера зберігання
Ресурс 19 Номери 148 номерів
Ресурс 101 Паркування
Ресурс 102 Пральня

Для дозвілля

Ресурс 124 Банкетний зал 180 місць
Ресурс 63 Бар
Ресурс 21 Ресторан

Для здоров'я і відпочинку

Ресурс 51 Басейн
Ресурс 30 Сауна
Головна Готелі Чернівці Alliance City Готель Буковина

Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання Альянс по телефону з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 18.00: +0 800 330 710 або написати нам на e-mail: reservation @ uaha. com. Також Ви можете забронювати номер онлайн на сайті https://optimahotels.com.ua/uk/

У вартість номера входить: проживання, Wi-Fi, податки, сніданок

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця.

З 28 лютого 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,3% - для резидентів (внутрішній туризм) та 0,3% - для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Представники готелю не діють корпоративні карти Optima Club, Priority Guest і Corporate Guest.