Optima Collection Чернігів

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Collection Чернігів

Загальна інформація готелю Optima Collection Чернігів

Готель знаходиться в діловому та історичному центрі міста на вулиці Гетьмана Полуботка, недалеко від скверу імені Богдана Хмельницького та П’ятницької церкви. Зручне розміщення готелю дозволяє швидко дістатись до залізничного вокзалу.

ПОСЛУГИ

До послуг гостей 66 номерів наступних категорій: «Класик Double», «Класик Single», «Класик», «Гранд Стандарт», «Стандарт Double», «Стандарт Single», «Стандарт», «Люкс», «Суперіор». Інфраструктура готелю включає два конференц-зали, лобі бар, ресторан Zivot A Pivo і скандинавське кафе Fika. Компанія Optima піклується про комфорт гостей, тому в готелі передбачені елементи для забезпечення проживання людей з обмеженими можливостями. На території готелю є парковка розрахована на 25 місць.
У готелі функціонує місце перебування персоналу та гостей під час тривоги.

Конференц-сервіс готелю може запропонувати корпоративним клієнтам два просторих конференц-зали місткістю на 85 та 65 осіб. Зали оснащені сучасним мультимедійним обладнанням для проведення ділових подій, можливі різні схеми розміщення меблів. Також пропонуємо свої послуги з організації кава-брейків та фуршетів.

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 53 Вокзал, км 3,1
Ресурс 126 Камера зберігання
Місце перебування гостей під час тривоги
Ресурс 19 Номери 66
Ресурс 106 Обслуговування номерів
Ресурс 101 Паркування
Ресурс 102 Пральня
Ресурс 34 Трансфер

Для дозвілля

Ресурс 63 Бар
Ресурс 21 Ресторан

Для бізнесу

Ресурс 20 Конференц-сервіс 2
Головна Готелі Чернігів Optima Collection Чернігів

Готель «Optima Collection Чернігів» працює з посиленими заходами безпеки!

У вартість номера входить: проживання, сніданок, Wi-Fi, паркінг, податки (крім туристичного збору). З 1 січня 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,5% - для резидентів (внутрішній туризм) та 0,5% - для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

*** Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця.

Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 400 грн (без сніданку),  500 грн(+сніданок) та 880 грн (напівпансіон сніданок+вечеря).