Воскресенський by Alliance City

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Воскресенський by Alliance City

Загальна інформація готелю Воскресенський by Alliance City

Якщо у вас є додаткові запитання або вам потрібно забронювати номер, ви можете звернутися в відділ бронірования за телефоном: +38 (067) 238 14 01 або електронною поштою: reservation@uaha.com.

Готель «Воскресенський» в центрі міста Суми - комфорт за доступною ціною! Плануєте поездку в місті Суми і ще не вирішили, де зупинитися? Комфортабельні апартаменти трьохзвездочного готелю «Воскресенський» - ідеальний варіант для ночівлі як туризму, так і ділової людини.

Послуги

До послуг гостей в готелі 32 номери різних категорій, наявність платного паркування, камери схову, безкоштовних WI-Fi, пральня та ресторан "Прем'єр".

При необхідності отримання рахунку з ПДВ представникам компанії необхідно звернутися в офіс бронювання Альянс для отримання доступу до даного готелю. У рахунку за послуги вказується 20% ПДВ.

Для розрахунку бюджету конференціїї в парнерських готелях звертатись за номером : 0 800 330 710

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 74 Аеропорт, км 7
Ресурс 53 Вокзал, км 1,5
Ресурс 126 Камера зберігання
Ресурс 19 Номери 32
Ресурс 101 Паркування 10 місць, вартість 1 місця 40 гривень
Ресурс 102 Пральня
Ресурс 34 Трансфер платний

Для дозвілля

Ресурс 124 Банкетний зал
Ресурс 21 Ресторан

Для здоров'я і відпочинку

Ресурс 84 Фіто-бар
Головна Готелі Суми Воскресенський by Alliance City

Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання Альянс по телефону з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 18.00: 0 800 330 710 або написати нам на e-mail: reservation@uaha. com. 

У вартість номера входить: проживання, Wi-Fi.

Сніданок не входить у вартість проживання і може бути замовлений додатково вартість: 150 гривень. Сніданок надається за системою тейблдот і може бути обраний, як опція при бронюванні по телефону.

З 1 січня 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,5% — для резидентів (внутрішній туризм) та 0,5% — для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

У разі якщо Вам необхідний рахунок з ПДВ, просимо звернутися до відділу бронювання Альянс.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері залежить від обраного тарифу харчування.

У данному готелі не діють корпоративні карти Optima Club, Priority Guest і Corporate Guest.