Optima Collection Дніпро

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Collection Дніпро

Загальна інформація готелю Optima Collection Дніпро

Готель Optima Collection Дніпро працює з посиленними заходами безпеки.

Готель розташований на одній з центральних вулиць міста – Шевченка 53 А. Набережна, центральний проспект міста, історичні пам'ятники, музеї та галереї знаходяться в пішій доступності від місця розташування готелю, тому перебування в «Optima Колекція Дніпро» буде насичено враженнями та духом міста на Дніпрі. Станція метро «Вокзальна», звідки гості зможуть дістатися в будь-яку точку міста, розташована в 4 км від готелю. До історичної фортеці Кодак і міжнародного аеропорту – близько 20 хвилин їзди на автомобілі.

ПОСЛУГИ

У розпорядженні гостей готелю 23 просторих та комфортно обладнаних номера наступних категорій: «Стандарт Twin», «Стандарт Double», «Суперіор Double», «Напівлюкс Double», «Люкс Double». Ресторан, бар і конференц-зал. У вартість проживання входить сніданок за системою «шведський стіл», WI-FI. На території готелю є парковка розрахована на 3 місця (надається за наявністю). Біля готелю є платна муніципальна парковка 18 грн/год з 8:00 до 20:00 (з 20:00 до 8:00 безкоштовно).
У готелі функціонує місце перебування персоналу та гостей під час тривоги.

Увага! Ресторан Траторія Primavera працює виключно для забезпечення сніданками гостей готелю за системою «шведський стіл» та обслуговування корпоротивних клієнтів.

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 74 Аеропорт, км 14
Ресурс 53 Вокзал, км 3
Місце перебування гостей під час тривоги
Ресурс 19 Номери 23
Ресурс 106 Обслуговування номерів
Ресурс 101 Паркування
Ресурс 34 Трансфер
Генератор

Для дозвілля

Ресурс 124 Банкетний зал

Для бізнесу

Ресурс 20 Конференц-сервіс 1
Головна Готелі Дніпро́ Optima Collection Дніпро

Увага! Готель «Optima Collection Дніпро» працює з посиленими заходами безпеки!

У вартість номера входить: проживання, сніданок «шведський стіл», Wi-Fi, паркінг (за наявності місць), податки (крім туристичного збору). З 1 лютого 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,5% - для резидентів (внутрішній туризм) та 0,5% чи 1,5 % - для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати в залежності від вартості проживання, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця.

*** Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері –  880грн(напівпансіон сніданок+вечеря),  500 грн( сніданок),  400 грн(без сніданку).