Optima Collection Троїцька

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Collection Троїцька

Загальна інформація готелю Optima Collection Троїцька

Увага! Готель «Optima Collection Троїцька» працює з посиленими заходами безпеки!

Готель «Optima Collection Троїцька» знаходиться в самому діловому центрі міста. Зручне розташування дозволяє не тільки швидко дістатися до вокзалу та аеропорту, а й прогулятися мальовничою набережною Дніпра.

ПОСЛУГИ

До послуг гостей готель має 89 сучасних європейських номерів наступних категорій: «Класик», «Класик Single», «Стандарт», «Люкс Бізнес», «Люкс Людовік», «Суперіор». А також і весь спектр послуг, необхідних у діловій поїздці. Персонал готелю забезпечить трансфер, забронює квитки, організує ділові та світські заходи. У готелі обладнані два багатофункціональних конференц-зали. До послуг гостей ресторан української та європейської кухні, а також лобі-бар, тренажерний зал (тимчасово не працює, проводяться ремонтні роботи), послуги пральні, перукарські послуги. Також біля готелю є платна муніципальна парковка 15 грн/год з 8:00 до 20:00 (з 20:00 до 8:00 безкоштовно).
У готелі функціонує місце перебування персоналу та гостей під час тривоги.

Компанія Optima піклується про комфорт гостей, тому в готелі передбачені елементи для забезпечення проживання людей з обмеженими можливостями.

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 74 Аеропорт, км 15
Ресурс 53 Вокзал, км 3
Місце перебування гостей під час тривоги
Ресурс 19 Номери 89
Ресурс 106 Обслуговування номерів
Ресурс 101 Паркування платна
Ресурс 102 Пральня
Ресурс 34 Трансфер
Генератор

Для дозвілля

Ресурс 63 Бар
Ресурс 21 Ресторан

Для бізнесу

Ресурс 20 Конференц-сервіс 2
Головна Готелі Дніпро́ Optima Collection Троїцька

Увага! Готель «Optima Collection Троїцька» працює з посиленими заходами безпеки! 

У вартість номера входить: проживання, сніданок «шведський стіл», Wi-Fi, податки (крім туристичного збору). З 1 лютого 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,5% - для резидентів (внутрішній туризм) та 0,5% чи 1,5 % - для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати в залежності від вартості проживання, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

*** Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 400 грн (без сніданку),  500 грн(+сніданок) та 880 грн (напівпансіон сніданок+вечеря).