Alliance Resorts ДіАнна Східниця

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Alliance Resorts ДіАнна Східниця

Загальна інформація готелю Alliance Resorts ДіАнна Східниця

Лікувально-оздоровчий комплекс ДіАнна

ДіАнна Східниця – це, перш за все, турбота про здоров’я у сучасному медцентрі під наглядом висококваліфікованого персоналу, це психологічна розрядка на території релаксаційної СПА-зони з басейном, джакузі, саунами. Це догляд за невідцвітнj. красою у косметологічних кабінетах, апетитні шедеври та романтичні вечори у вишуканих ресторанах європейської та української кухні, затишний кінотеатр, дитяча радість в ігровій кімнаті, активні розваги на відкритих зонах відпочинку.

ДіАнна – це твоя історія про відпочинок душі і тіла в унісон, історія гармонії з собою

Створюючи комфорт своїм гостям, у лікувально-оздоровчому комплексі “ДіАнна” є можливість вживання лікувальних вод, безпосередньо у готелі. Для послуг гостей є зручний та сучасний бювет, у якому містяться лікувальні води з 4 східницьких джерел.

Загальна інформація

Ресурс 83 Автовокзал, км 1,6
Ресурс 53 Вокзал, км 21,7
Ресурс 19 Номери 107

Для здоров'я і відпочинку

Ресурс 30 Сауна
Головна Готелі Східниця Alliance Resorts ДіАнна Східниця

Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання Альянс по телефону з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 18.00: 0 800 330 710 або написати нам на e-mail: reservation@uaha. com. Також Ви можете забронювати номер онлайн на сайті https://optimahotels.com.ua/

У вартість номера входить: проживання, Wi-Fi.

З 1 січня 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,5% — для резидентів (внутрішній туризм) та 0,5% — для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. 

У данному готелі не діють корпоративні карти Optima Club, Priority Guest і Corporate Guest.