Optima Дворжец Львів

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Дворжец Львів

Загальна інформація готелю Optima Дворжец Львів

Увага! Готель «Optima Дворжец Львів» працює з посиленими заходами безпеки! Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання за телефоном: +38 (067) 570 65 49 або e-mail: reservation.hg@optimahotels.com.ua

Готель розташований в історичному центрі Львова на одній з найстаріших його вулиць – Городоцькій, неподалік від центрального вокзалу. Поруч знаходиться дивовижний костел Святої Ельжбети та головна греко-католицька святиня України – Собор Святого Юра.

ПОСЛУГИ

До послуг гостей 52 сучасних номери наступних категорій:«Класик Single», «Класик», «Люкс», «Напівлюкс», «Стандарт», «Суперіор», ресторан грузинської кухні, лобі-бар, перукарські послуги, літня тераса у внутрішньому дворику, сауна з невеликим басейном (у даний момент не функціонує, використовується у якості місця перебування персоналу та гостей під час тривоги.). Для ділових заходів обладнано два сучасних конференц-зали на 90 і 130 гостей. Доступний паркінг. Автостоянка знаходиться в 700 метрах від готелю на вулиці Чернівецькій 11А. Вартість 35 грн. за добу. Сплачені кошти компенсуються при пред'явленні паркувальної квитанції на рецепції готелю.

Компанія Optima піклується про комфорт гостей, тому в готелі передбачені елементи для забезпечення проживання людей з обмеженими можливостями.

 

Паркування:

Доступний паркінг неподалік готелю (в 700 м), на вулиці Чернівецька, 11А. Вартість 35грн/доба. Сплачені кошти компенсуються при пред’явленні паркувальної квитанції. За цим посиланням  https://maps.app.goo.gl/vUjKVNvATm9y1waE6 можете переглянути розташування у Google Maps.
Крім цього є посилання із переліком паркінгів поруч з готелем  :

•    https://maps.app.goo.gl/4EkzASgE994Gtq3o9

•    https://maps.app.goo.gl/6g6oQU8jeKMvdU9Y6
 

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 74 Аеропорт, км 5
Ресурс 53 Вокзал, км 1
Ресурс 126 Камера зберігання
Місце перебування гостей під час тривоги
Ресурс 19 Номери 52
Ресурс 34 Трансфер

Для дозвілля

Ресурс 21 Ресторан

Для здоров'я і відпочинку

Ресурс 51 Басейн
Ресурс 30 Сауна

Для бізнесу

Ресурс 20 Конференц-сервіс 2
Ресурс 127 Переговорна кімната
Головна Готелі Львiв Optima Дворжец Львів

Увага! Готель «Optima Дворжец Львів» працює з посиленими заходами безпеки!

У вартість номера входить: проживання, сніданок «шведський стіл», Wi-Fi, податки (крім туристичного збору). З 01 квітня 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору, в залежності від вартості проживання, у розмірі від 0,2% до 0,5% — для резидентів (внутрішній туризм) та нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця.

Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 450 грн (включаючи сніданок), 350 грн (без сніданку).