Optima Кропивницький

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Кропивницький

Загальна інформація готелю Optima Кропивницький

Увага! Готель «Optima Кропивницький» працює з посиленими заходами безпеки! Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання за телефоном: +38 (067) 570 65 49 або e-mail: reservation.hg@optimahotels.com.ua

Бізнес-готель «Optima Кропивницький» зручно розташований в центральному районі міста. Від готелю можна лише за п'ять хвилин дійти до центру, а за сім хвилин доїхати до автовокзалу та залізничного вокзалу. Тут однаково комфортно почуватимуться як відпочивальники, так і ті, хто відвідує місто у справах бізнесу.

ПОСЛУГИ

До послуг гостей 63 сучасних номери наступних категорій: «Класик Single», «Гранд Класик Single», «Гранд Стандарт», «Гранд Люкс», «Гранд Суперіор», «Стандарт Double», «Стандарт Twin», «Люкс Double», «Суперіор Double», ресторан української та європейської кухні, багатофункціональний конференц-зал на 50 гостей.
У готелі функціонує місце перебування персоналу та гостей під час тривоги.

Компанія Optima піклується про комфорт гостей, тому в готелі передбачені елементи для забезпечення проживання людей з обмеженими можливостями.

Є 2 парковки (одна у 300 м від готелю і ще одна - платна, 80 грн/доба за попеднім бронюванням місця).

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 53 Вокзал, км 2
Ресурс 31 Електростанція
Ресурс 126 Камера зберігання
Місце перебування гостей під час тривоги
Ресурс 19 Номери 63
Ресурс 106 Обслуговування номерів
Ресурс 101 Паркування
Ресурс 102 Пральня
Ресурс 34 Трансфер

Для дозвілля

Ресурс 63 Бар
Ресурс 21 Ресторан

Для бізнесу

Ресурс 20 Конференц-сервіс 1
Головна Готелі Кропивницький Optima Кропивницький

Увага! Готель «Optima Кропивницький» працює з посиленими заходами безпеки! Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання за телефоном: +38 (067) 570 65 49 або e-mail: reservation.hg@optimahotels.com.ua

У вартість номера входить: проживання, сніданок за системою «шведський стіл», Wi-Fi, 2 парковки (одна у 300 м від готелю і ще одна - платна, 80 грн/доба за попеднім бронюванням місця), податки (крім туристичного збору). З 1 квітня 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору, в залежності від вартості проживання, у розмірі 0,1%, 0,25% чи 0,5% — для резидентів (внутрішній туризм) та 1 % — для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця.

Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 450 грн (включаючи сніданок), 350грн (без сніданку).