Raziotel Кривий Ріг

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Raziotel Кривий Ріг

Загальна інформація готелю Raziotel Кривий Ріг

Увага! Готель «Raziotel Кривий Ріг» працює з посиленими заходами безпеки! Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання за телефоном: +38 (067) 570 65 49 або e-mail: reservation.hg@optimahotels.com.ua

Готель «Raziotel Кривий Ріг» розташований за 10 хвилин ходьби від залізничного вокзалу, та за 10 хвилин їзди від центру міста. Недалеко від готелю знаходиться одне з найбільших підприємств Кривого Рогу «АрселорМіттал».

ПОСЛУГИ

До послуг гостей 47 сучасних європейських номерів наступних категорій:«Класик Twin», «Стандарт Double», «Стандарт Single», «Суперіор Double»., конференц-зал на 85 місць, а також ресторан.

Також доступна напрковка до 20 місць.

У готелі функціонує місце перебування персоналу та гостей під час тривоги.

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 74 Аеропорт, км 32
Ресурс 53 Вокзал, км 1
Ресурс 126 Камера зберігання
Місце перебування гостей під час тривоги
Ресурс 19 Номери 47
Ресурс 106 Обслуговування номерів
Ресурс 101 Паркування

Для дозвілля

Ресурс 124 Банкетний зал
Ресурс 63 Бар
Ресурс 21 Ресторан

Для бізнесу

Ресурс 20 Конференц-сервіс 1
Головна Готелі Кривий Ріг Raziotel Кривий Ріг

Увага! Готель «Raziotel Кривий Ріг» працює з посиленими заходами безпеки! Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання за телефоном: +38 (067) 570 65 49 або e-mail: reservation.hg@optimahotels.com.ua

У вартість номера входить: проживання, сніданок за системою «шведська лінія», Wi-Fi, парковка, податки (крім туристичного збору). З 1 січня 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,5% - для резидентів (внутрішній туризм) та 0,5% - для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

*** Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця.

Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 300 грн (без сніданку),  400 грн(+сніданок).