Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Суми

Загальна інформація готелю Optima Суми

Готель «Optima Суми» працює з посиленими заходами безпеки!

Найкращі ціни в місті! Ми перевірили!

Бізнес-готель «Optima Суми» знаходиться в діловому та історичному центрі міста на вулиці Воскресенська. Зручне розташування дозволяє швидко дістатися як до автовокзалу, так і до залізничного вокзалу. 

ПОСЛУГИ

До послуг гостей 87 номерів наступних категорій: «Класик Twin», «Стандарт Single», «Стандарт Twin», «Стандарт Double», «Гранд Класик», «Гранд Стандарт», «Гранд Стандарт Double», «Люкс Double», «Гранд Суперіор», «Гранд Люкс». Інфраструктура готелю включає конференц-зали, парковку на 30 місць, кафе грузинської кухні «Стумарі».

Компанія піклується про комфорт гостей, тому в готелі передбачені елементи для забезпечення проживання для людей з особливими потребами в готелі "Optima Суми" є пандус з дворівневим поручнем на вході, а також можливість безбар'єрного доступу до Готелю через парковку. Доступні безбар'єрні ліфти, що оснащені шрифтом Бройля. Один з номерів спеціально обладнаний додатковими поручнями, а також за запитом гостя безкоштовно надається додаткове обладнання в ванну кімнату (спеціальні крісла для ванни, компакта тощо).

У готелі функціонує місце перебування персоналу та гостей під час тривоги.

Для гостей у готелі функціонує електрозаправна станція для автомобілів.

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 83 Автовокзал, км 2,7
Ресурс 53 Вокзал, км 2,5
Для маломобільних груп населення
Ресурс 31 Електростанція
Ресурс 126 Камера зберігання
Місце перебування гостей під час тривоги
Ресурс 19 Номери 87
Ресурс 106 Обслуговування номерів
Ресурс 101 Паркування
Ресурс 102 Пральня
Ресурс 34 Трансфер

Для дозвілля

Ресурс 124 Банкетний зал
Ресурс 21 Ресторан 2

Для бізнесу

Ресурс 20 Конференц-сервіс 2
Ресурс 127 Переговорна кімната

Готель «Optima Суми» працює з посиленими заходами безпеки!

У вартість номера входить: проживання, сніданок «шведський стіл», Wi-Fi, парковка на 30 місць, податки (крім туристичного збору). З 1 січня 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,5% - для резидентів (внутрішній туризм) та 0,5% - для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця.

Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 450 грн (включаючи сніданок), 350 грн (без сніданку).