Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Вінниця

Загальна інформація готелю Optima Вінниця

Увага! Готель «Optima Вінниця» працює з посиленими заходами безпеки!

«Оптіма Вінниця» – це єдиний готель в місті, який може запропонувати високий рівень обслуговування заходів будь-якого рівня складності. Водночас «Оптіма Вінниця» – це оптимальний вибір для гостей з різними фінансовими можливостями, оскільки номерний фонд готелю включає як економ-номери категорії «Класик», так і номери категорії «Суперіор» підвищеного комфорту.

ПОСЛУГИ

До послуг гостей 85 номерів європейського рівня «3 зірки» наступних категорій: «Класик Single», «Стандарт Double», «Стандарт Single», «Стандарт», «Суперіор Double», «Суперіор», три конференц-зали на 73, 76 і 95 місць, доступ до мережі Інтернет, сніданок «шведський стіл», який входить у вартість проживання.

Компанія Optima піклується про комфорт гостей, тому в готелі передбачені елементи для забезпечення проживання людей з обмеженими можливостями.

На території готелю є паркова до 30 місць.

У готелі функціонує місце перебування персоналу та гостей під час тривоги.

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 74 Аеропорт, км 13
Ресурс 53 Вокзал, км 3
Ресурс 126 Камера зберігання
Місце перебування гостей під час тривоги
Ресурс 19 Номери 85
Ресурс 106 Обслуговування номерів
Ресурс 101 Паркування
Ресурс 34 Трансфер

Для дозвілля

Ресурс 63 Бар
Ресурс 21 Ресторан

Для бізнесу

Ресурс 20 Конференц-сервіс 3

Увага! Готель «Optima Вінниця» працює з посиленими заходами безпеки!

У вартість номера входить: проживання, сніданок, Wi-Fi, парковка, податки (крім туристичного збору). З 1 лютого 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,5% — для резидентів (внутрішній туризм) та 2% — для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця.

Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 450 грн (включаючи сніданок), 350 грн (без сніданку).