Alliance City Явір Полтава

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Alliance City Явір Полтава

Загальна інформація готелю Alliance City Явір Полтава

Готель Явір Полтава зручно розташований недалеко від центральної частини міста.
Поруч знаходиться на відстані 1.4 км Поповський ставок. Має 52 комфортних номери, серед яких: одномісний номер, двомісний номер, люкс, двомісний номер з 2 окремими ліжками, тримісний номер, чотиримісний номер. Сніданки не входять у вартість проживання, їх можна замовити окремо.

На території готелю є автостоянка, яка цілодобово охороняється. Ведеться відеоспостереження. Присутні паркувальні місця для людей з обмеженими можливостями. Надається вільний доступ до Інтернету, на території є ресторан
Відстань до центральної частини міста - 3 км, до залізничного вокзалу - 5 км, до автовокзалу - 4 км.

Загальна інформація

Ресурс 83 Автовокзал, км 4
Ресурс 53 Вокзал, км 5
Ресурс 19 Номери 52
Ресурс 101 Паркування
Головна Готелі Полтава Alliance City Явір Полтава

Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання Альянс по телефону з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 18.00: 0 800 330 710 або написати нам на e-mail: reservation@uaha.com. Також Ви можете забронювати номер онлайн на сайті https://optimahotels.com.ua/uk/

У вартість номера входить: проживання, Wi-Fi, податки.

З 14 лютого 2019 року рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору в розмірі 0,4% - для резидентів (внутрішній туризм) і 1% - для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення особи в готелі.
Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця.

При необхідності отримання рахунку з ПДВ представникам компанії необхідно звернутися в офіс бронювання Альянс для отримання доступу до даного готелю. У рахунку за послуги вказується 20% ПДВ.
Представники готелю не діють корпоративні карти Optima Club, Priority Guest і Corporate Guest.