Optima Collection Житомир

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Collection Житомир

Загальна інформація готелю Optima Collection Житомир

Увага! Готель «Optima Collection Житомир» працює з посиленими заходами безпеки!

Готель знаходиться за адресою Площа Замкова, 5/8. Він розташований в історичному та діловому центрі Житомира неподалік від Соборної площі. Будівля готелю виконана у стилі класичної західноєвропейської архітектури кінця ХІХ початку XX століття. 

ПОСЛУГИ

Готель пропонує гостям 62 номери наступних категорій:«Класик Double», «Класик Комфорт», «Стандарт», «Суперіор»,«Люкс», два конференц-зали, ресторан італійської кухні Primavera, лобі-бар, паркінг під охороною на території готелю на 24 місця. А також стандартний для мережі Optima набір послуг: Wi-Fi, room service, щоденний сніданок за системою «шведський стіл». На першому поверсі готелю розташована невелика затишна кав'ярня, оформлена у стилі ретро.

У готелі функціонує місце перебування персоналу та гостей під час тривоги.

 

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 53 Вокзал, км 4,1
Місце перебування гостей під час тривоги
Ресурс 19 Номери 62
Ресурс 101 Паркування при наявності вільних місць
Ресурс 102 Пральня
Генератор

Для дозвілля

Ресурс 124 Банкетний зал
Ресурс 63 Бар
Ресурс 21 Ресторан

Для бізнесу

Ресурс 20 Конференц-сервіс 2
Головна Готелі Житомир Optima Collection Житомир

Увага! Готель «Optima Collection Житомир працює з посиленими заходами безпеки!

У вартість номера входить: проживання, сніданок «шведський стіл», Wi-Fi, податки, парковка за готелем на 24 місця. Також можна поставити авто біля ресторану чи кав'ярні - 6 місць. Або ж поставити авто біля церкви - 8 місць (при наявності вільних місць). З 7 лютого 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,25% — для резидентів (внутрішній туризм) та 2,5% — для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

*** Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця.

Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 400 грн (без сніданку),  500 грн(+сніданок) та 880 грн (напівпансіон сніданок+вечеря).