Optima Collection Бергшлосс Рівне

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Collection Бергшлосс Рівне

Загальна інформація готелю Optima Collection Бергшлосс Рівне

Увага! Готель «Optima Collection Бергшлосс Рівне» працює з посиленими заходами безпеки!

Фасад готелю виконаний в скандинавському стилі, це воістину найяскравіший готель міста, а його архітектурний ансамбль перегукується зі знаменитим Гамла-Стан Стокгольма. Історія готелю дуже цікава і пов'язана з історією пивоваріння в м Рівне, про що і свідчить сама назва. Будівля готелю виконано в стилі старого міста. Сам проект готелю нагадує площу.

ПОСЛУГИ

Готель пропонує гостям 54 номерів різних категорій: «Класик», «Стандарт», «Суперіор», «Люкс», дві конференц-зали, вишуканий ресторан італійської кухні, парковку біля готелю у дворику на 15 мість, підземний паркинг на 21 місце, а також стандартний для мережі Optima Collection набір послуг : Wi-Fi, room service, щоденний сніданок по системі «шведський стіл».

У готелі функціонує місце перебування персоналу та гостей під час тревоги.

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 53 Вокзал, км 1,5
Ресурс 126 Камера зберігання
Місце перебування гостей під час тривоги
Ресурс 19 Номери 54
Ресурс 106 Обслуговування номерів
Ресурс 101 Паркування
Ресурс 102 Пральня
Ресурс 34 Трансфер
Генератор

Для дозвілля

Ресурс 63 Бар
Ресурс 21 Ресторан
Головна Готелі Рівне Optima Collection Бергшлосс Рівне

Увага! Готель «Optima Collection Бергшлосс Рівне» працює з посиленими заходами безпеки!

У вартість номера входить: проживання, сніданок «шведський стіл», Wi-Fi, парковку біля готелю у дворику на 15 мість, підземний паркинг на 21 місце, податки (крім туристичного збору). З 28 лютого 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,25% - для резидентів (внутрішній туризм) та 1% - для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 450 грн, включаючи сніданок, 250 грн, без сніданку та 830 грн напівпансіон.