Optima Collection Кам'янське

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Collection Кам'янське

Загальна інформація готелю Optima Collection Кам'янське

Увага! Готель «Optima Collection Кам'янське» відновлює свою роботу з посиленими заходами безпеки! Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання за телефоном: +38 (067) 570 65 49 або e-mail: reservation.hg@optimahotels.com.ua

Новий готель Optima Collection Кам'янське розташований в центральній частині міста, лише 5 хвилин до залізничного вокзалу та менш як годину до аеропорту Дніпро.
Номери готелю виконані у сучасному мінімалістичному стилі та укомплектовані усім необхідним для комфортного проживання гостей.

Послуги
До послуг гостей 57 сучасних номерів різних категорій: «Класик Комфорт», «Стандарт», «Суперіор», «Напівлюкс», «Люкс», номер обладнаний для маломобільних гостей, ресторан на 172 місця, караоке бар, банкетний зал, а також парковка для легкових автомобілів на 50 місць, для великогабаритних авто вартість - 100 грн /доба.

У готелі функціонує місце перебування персоналу та гостей під час тривоги.

За програмами лояльності ми не надаємо корпоративні вечері, знижки у барі та ресторані.

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 83 Автовокзал, км 2,5 км
Ресурс 74 Аеропорт, км 59 км
Ресурс 126 Камера зберігання
Місце перебування гостей під час тривоги
Ресурс 19 Номери 57
Ресурс 101 Паркування
Ресурс 34 Трансфер

Для дозвілля

Ресурс 21 Ресторан

Для здоров'я і відпочинку

Ресурс 112 Купіль 1

Для бізнесу

Ресурс 20 Конференц-сервіс 2
Головна Готелі Кам'янське Optima Collection Кам'янське

Увага! Готель «Optima Collection Кам'янське» працює з посиленими заходами безпеки!
Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання за телефоном: +38 (067) 570 65 49 або e-mail: reservation.hg@optimahotels.com.ua

У вартість номера входить: проживання, Wi-Fi, парковка, податки (крім туристичного збору). Ставка туристичного збору встановлюється місцевою радою – для резидентів (внутрішній туризм) та нерезидентів (в'їзний туризм) у розмірі 0,5% від мінімальної заробітної плати.


*** Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця.

Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 400 грн (без сніданку),  500 грн(+сніданок) та 880 грн (напівпансіон сніданок+вечеря).