Optima Collection Парк Готель Івано-Франківськ

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Collection Парк Готель Івано-Франківськ

Загальна інформація готелю Optima Collection Парк Готель Івано-Франківськ

Увага! Готель «Optima Collection Парк Готель Івано-Франківськ» працює з посиленими заходами безпеки!

Готель «Optima Collection Парк Готель Івано-Франківськ» вдало розташувався у тихому й мальовничому місці на березі озера поруч з міським парком. Це одна з кращих зон відпочинку в місті. До того ж від готелю можна за п’ять хвилин дістатися до історичного та ділового центру міста.

ПОСЛУГИ

До послуг гостей 79 сучасних номерів різних категорій: «Стандарт Double», «Класик», «Grand Standart», «Grand суперіор», «Напівлюкс», «Люкс», ресторан європейської та української кухні з красивим VIP-залом, стильний гриль-бар, конференц-зали на 60 осіб і 100 осіб, переговорну кімнату, банкетний зал, літню терасу і фінську сауну та парковку на території готелю та при вїзді на територію на 55 місць.
У готелі функціонує місце перебування персоналу та гостей під час тривоги.

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 53 Вокзал, км 3,5
Ресурс 126 Камера зберігання
Місце перебування гостей під час тривоги
Ресурс 19 Номери 79
Ресурс 101 Паркування
Ресурс 102 Пральня
Генератор

Для дозвілля

Ресурс 124 Банкетний зал
Ресурс 63 Бар
Ресурс 21 Ресторан

Для здоров'я і відпочинку

Ресурс 30 Сауна
Головна Готелі Iвано-Франківськ Optima Collection Парк Готель Івано-Франківськ

Увага! Готель «Optima Collection Парк Готель Івано-Франківськ» працює з посиленими заходами безпеки! 

У вартість номера входить: проживання, сніданок «шведський стіл», Wi-Fi, парковка на території готелю та при вїзді на територію на 55 місць, податки (крім туристичного збору). З 1 січня 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,3% — для резидентів (внутрішній туризм) та 1% — для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

*** Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 400 грн (без сніданку),  500 грн(+сніданок) та 880 грн (напівпансіон сніданок+вечеря).

Шановні гості!

Раді вам повідомити, що ми збільшуємо номерний фонд готелю до 79 номерів. Ми чекаємо на вас у новому корпусі на 40 номерів європейського рівня, з конференц-залом на 100 осіб і банкетним залом на 90 персон.