Optima Collection Медiваль Львiв

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Collection Медiваль Львiв

Загальна інформація готелю Optima Collection Медiваль Львiв

Готель «Optima Collection Медіваль Львів»  працює з посиленими заходами безпеки!

Готель «Optima Collection Медіваль Львів» розташований у декількох хвилинах ходи від історичного центру Львова – площі Ринок. Готель займає старовинну будівлю на вулиці Друкарська, яка у XVII столітті мала назву «дорога за оленем».

У 2011 році «Optima Collection Медіваль» був відзначений національною туристичною премією «Зірка гостинності», а також увійшов до рейтингу «100 кращих готелів України», підготовленого Радою з питань туризму та курортів.

У 2013 році готель «Optima Collection Медіваль Львів» був визнаний другим кращим готелем країни за щорічним рейтингом кращих готелів України Travelers' Choice Hotels порталу TripAdvisor, складений за результатами відгуків туристів з усього світу.

У 2015 році готель «Optima Collection Медіваль Львів» увійшов до Топ-10 кращих готелів країни за щорічним рейтингом кращих готелів України Travelers 'Choice Hotels порталу TripAdvisor, складений за результатами відгуків туристів з усього світу.

У 2016 році готель «Optima Collection Медіваль Львів» увійшов до Топ-10 кращих готелів країни за щорічним рейтингом кращих готелів України Travelers 'Choice Award порталу TripAdvisor, складений за результатами відгуків туристів з усього світу.

ПОСЛУГИ

До послуг гостей 67 номерів наступних категорій:«Класик Single», «Класик Комфорт», «Люкс, Напівлюкс», «Стандарт Double», «Стандарт», «Суперіор», оформлені в старовинному європейському стилі. Просимо звернути увагу на те, що номери категорії «Классик Single» мають експериментальне планування, в якому не передбачено вікно. Гостям надається широкий спектр послуг: від трансферу до організації екскурсійних турів по Львову та області. Гостей готелю також чекає затишний лобі-бар. 

Через зімни у правилах паркування у центрі міста, біля готелю немає можливості залишити машину. Додаткові паркувальні місця доступні на вулиці Короленка 8 (12 хвилин від готелю). Вартість паркування становить 200 грн. за добу. Будь ласка, зв'яжіться зі співробітниками рецепції за добу до прибуття, щоб дізнатися про наявність місць.

Компанія Optima піклується про комфорт гостей, тому в готелі передбачені елементи для забезпечення проживання людей з обмеженими можливостями.

У готелі функціонує місце перебування персоналу та гостей під час тривоги.

 

Паркування:

Готель знаходиться в пішохідній зоні міста, тому паркінгу одразу біля готелю нема. Найближчий громадський паркінг знаходиться поруч з готелем, вздовуж вулиці Гавришкевича та площі Данила Галицького. https://goo.gl/maps/PD3tZAtHhiVQFjh89.

В не робочі години та вихідні дні паркінг безкоштовний, решта часу сплачується відповідно до тарифів паркомату, 30 грн\год

Крім цього є посилання із переліком паркінгів поруч з готелем
https://goo.gl/maps/W4ZVxeb6cokFxe4A7 -  по вул.Короленка 8а;
https://goo.gl/maps/sgDvryNNGsJd6m8x9 - на пл.Підкови 1;
https://goo.gl/maps/DTW2kaTak5LjzY3W6 - паркування для туристичних автобусів.
 

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 74 Аеропорт, км 7
Ресурс 53 Вокзал, км 3
Ресурс 126 Камера зберігання
Місце перебування гостей під час тривоги
Ресурс 19 Номери 67
Ресурс 106 Обслуговування номерів
Ресурс 34 Трансфер

Для дозвілля

Ресурс 63 Бар

Для бізнесу

Ресурс 20 Конференц-сервіс 2
Головна Готелі Львiв Optima Collection Медiваль Львiв

Готель «Optima Collection Медіваль Львів»  працює з посиленими заходами безпеки!

У вартість номера входить: проживання, сніданок «шведський стіл», Wi-Fi, податки (крім туристичного збору). З 1 квітня 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору, в залежності від вартості проживання, у розмірі від 0,2% до 0,5% — для резидентів (внутрішній туризм) та нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

*** Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 400 грн (без сніданку),  500 грн(+сніданок) та 880 грн (напівпансіон сніданок+вечеря).