Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

VitaPark Поляна

Загальна інформація готелю VitaPark Поляна

Увага! Готель «VitaPark Поляна» працює з посиленими заходами безпеки!

На території готелю ведуться ремонтні роботи, можливий гамір.

Готель «VitaPark Поляна» розташований у мальовничій долині річки Пиня, яка знаходиться у Свалявській улоговині (передгір'я українських Карпат). Готель розміщується на території популярного закарпатського бальнеологічного курорту Поляна на висоті 320 м над рівнем моря. На базі готелю працює SPA & Wellness центр, який спеціалізується на грязелікуванні та бальнеології.

Сучасні методи омолодження: біоревіталізація і мезотерапія відтепер в «VitaPark Поляна»

VitaPark Поляна підсилює оздоровчі можливості призначенням головного лікаря, який забезпечить вам комплексний підхід до здоров’я та відновлення під час вашого відпочинку.

ПОСЛУГИ

До послуг гостей 48  сучасних номерів наступних категорій:«Класик», «Люкс Мансардний», «Стандарт», «Люкс», «Суперіор», «Стандарт».

SPA & Wellness центр готелю пропонує: солярій, лікувальний масаж, апаратну фізіотерапію, комплексні програми бальнеології та грязелікування, а також сучасні методи омолодження: біоревіталізація і мезотерапія. Для маленьких гостей в готелі «VitaPark Поляна» є обладнана ігрова кімната, просторий дитячий майданчик та басейн. На території готелю є парковка розрахована на 30 місць.
У готелі функціонує місце перебування персоналу та гостей під час тривоги.

Компанія Optima піклується про комфорт гостей, тому в готелі передбачені елементи для забезпечення проживання людей з обмеженими можливостями.

Для активного відпочинку курорт VitaPark в Поляні пропонує тренажерний зал, гірськолижні траси екскурсійні маршрути, походи у гори з провідником (5 маршрутів різної складності).

 

Загальна інформація

Ресурс 53 Вокзал, км 10
Ресурс 31 Електростанція
Ресурс 126 Камера зберігання
Місце перебування гостей під час тривоги
Ресурс 19 Номери 48
Ресурс 106 Обслуговування номерів
Ресурс 101 Паркування
Ресурс 102 Пральня
Ресурс 34 Трансфер
Генератор

Для дозвілля

Ресурс 63 Бар
Ресурс 21 Ресторан

Для здоров'я і відпочинку

Ресурс 78 SPA
Ресурс 135 Аквааеробіка
Ресурс 51 Басейн
Ресурс 30 Сауна
Ресурс 94 Фітнес
Ресурс 84 Фіто-бар
фітобочка Фітобочка

Для бізнесу

Ресурс 20 Конференц-сервіс 1

Увага! Готель «VitaPark Поляна» працює з посиленими заходами безпеки!

У вартість номера входить: проживання, харчування (в залежності від обраного тарифу), критий басейн, відкритий басейн (працює сезонно), сауна, тренажерний зал, усна консультація косметолога (за записом), дитяча  та ігрова кімната, дитячий майданчик, Wi-Fi, мінеральна вода «Поляна Квасова» (бювет у лобі готелю), парковка, піші походи з провідником, податки (крім туристичного збору). З 1 січня 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,5% — для резидентів (внутрішній туризм) та 1% — для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. За бажанням можна розмістити дитину до 5 років на додатковому місці - 350 грн*. Вартість проживання дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці становить 550 грн. зі сніданком, 750 грн. напівпансіон.

*даний тариф діє в тих ситуаціях, коли гостям не підходить розміщення дитини з батьками в одному ліжку і дитяче ліжечко не підходить, тобто:
- якщо дитина до 5 років спить з батьками - розміщення безкоштовне,
- дитяче ліжечко для дитини - безкоштовне
- якщо не підходить дитяче ліжечко і потрібне доп.місце - вартість 350грн