Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Одеса

Загальна інформація готелю Optima Одеса

Увага! Optima Одеса працює з посиленими заходами безпеки!

Optima Одеса знаходиться в ТЦ Новий Привоз в 1.5км від центру міста. Зручне розташування дозволяє не тільки швидко дістатися до вокзалу, а й подивитись на відомі пам'ятки міста.

ПОСЛУГИ

До послуг гостей готель має 81 сучасний європейський номер наступних категорій: «Класик Single», «Класик Twin», «Стандарт Double», «Стандарт Twin», «Люкс». А також і весь спектр послуг, необхідних у поїздці. Персонал готелю забезпечить трансфер, забронює квитки, організує ділові та світські заходи. У готелі обладнаний конференц-зал. До послуг гостей підземний та наземний паркінг. Підземний паркінг також слугує місцем перебування персоналу та гостей під час тривоги.

Компанія Optima піклується про комфорт гостей, тому у нас передбачені елементи для забезпечення проживання людей з обмеженими можливостями.

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 53 Вокзал, км 0,6
Ресурс 19 Номери 81
Ресурс 106 Обслуговування номерів
Ресурс 101 Паркування

Для бізнесу

Ресурс 20 Конференц-сервіс 1
Ресурс 20 Конференц-сервіс 90 осіб
Ресурс 127 Переговорна кімната 1

Увага! Optima Одеса працює з посиленими заходами безпеки! 

У вартість номера входить: проживання, сніданок «шведський стіл», Wi-Fi, податки (крім туристичного збору). З 1 лютого 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,5% - для резидентів (внутрішній туризм) та 0,5% чи 1,5 % - для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати в залежності від вартості проживання, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця.

Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 450 грн (включаючи сніданок), та 350 грн (без сніданку).