Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Одеса

Конференц-сервіс готелю Optima Одеса

Багатофункціональний конференц-зал готелю оснащений професійним устаткуванням для ділових зустрічей. Розрахований на 90 місць при посадці театром.

У вартість включено: Мікшер, звукова система, проектор, клікер, екран.

На данний момент зал працює в обмеженому режимі, для подальших деталей прохання звертатись за телефоном +38 067 238 1661

Optima MICE – Надає комплексні послуги на ринку конференц-сервісу в Україні. Організація бізнес-заходів, дозвілля, харчування, надання обладнання, трансферу. Індивідуальний підхід до події і персональний конференц-менеджер 24/7..

Головна Готелі Одеса Optima Одеса Конференц-сервіс

Увага! Optima Одеса працює з посиленими заходами безпеки! 

У вартість номера входить: проживання, сніданок «шведський стіл», Wi-Fi, податки (крім туристичного збору). З 1 лютого 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,5% - для резидентів (внутрішній туризм) та 0,5% чи 1,5 % - для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати в залежності від вартості проживання, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 500 грн, включаючи сніданок, та 300 грн, без сніданку.