Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Одеса

Конференц-сервіс готелю Optima Одеса

Готель Optima в Одесі пропонує два зали для проведення ділових заходів: конференц-зал "Large Hall" та переговорну кімнату "Одеса".

Конференц-зал "Large Hall" оснащений сучасним устаткуванням для ділових зустрічей та конференцій. Зал розрахований на 90 осіб при посадці театром. У вартість оренди входить: мікшер, звукова система, проєктор, клікер, екран, фліпчарт, колонки, мікрофон. 

Переговорна кімната "Одеса" ідеально підходить для менших зборів або зустрічей, забезпечує комфортне розміщення до 30 гостей у театральній компоновці. У вартість оренди також включено необхідне обладнання для проведення переговорів.

 

Можливості

Ресурс 127 Кімната для перемовин (місця) 30
Ресурс 123 Конференц-зал, місця 90
Ресурс 107 Різні схеми розміщення столів

Послуги бізнес-центру

Ресурс 91 Відправка факсу
Ресурс 52 Сканування
Ресурс 90 ЧБ друк

Optima MICE – Надає комплексні послуги на ринку конференц-сервісу в Україні. Організація бізнес-заходів, дозвілля, харчування, надання обладнання, трансферу. Індивідуальний підхід до події і персональний конференц-менеджер 24/7.

Головна Готелі Одеса Optima Одеса Конференц-сервіс

Увага! Optima Одеса працює з посиленими заходами безпеки! 

У вартість номера входить: проживання, сніданок «шведський стіл», Wi-Fi, податки (крім туристичного збору). З 1 лютого 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,5% - для резидентів (внутрішній туризм) та 0,5% чи 1,5 % - для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати в залежності від вартості проживання, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця.

Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 450 грн (включаючи сніданок), та 350 грн (без сніданку).