Raziotel Київ (м. Бориспільська)

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Raziotel Київ (м. Бориспільська)

Конференц-сервіс готелю Raziotel Київ (м. Бориспільська)

Конференц-зал готелю

Місткість залу:
Театральне розсадження: від 7 до 100 місць.
Розсадження класною кімнатою: від 7 до 44 місць
Розсадження круглим або П-столом: від 7 до 30 місць.

Можливості

Ресурс 123 Конференц-зал, місця 100
Ресурс 32 Організація фуршету
Ресурс 62 Професійне обладнання
Ресурс 107 Різні схеми розміщення столів

Послуги бізнес-центру

Ресурс 61 Зчитування і запис flash
Ресурс 50 Копіювання документів
Ресурс 52 Сканування
Ресурс 90 ЧБ друк

Optima MICE – Надає комплексні послуги на ринку конференц-сервісу в Україні. Організація бізнес-заходів, дозвілля, харчування, надання обладнання, трансферу. Індивідуальний підхід до події і персональний конференц-менеджер 24/7.

Увага! Готель «Raziotel Київ» (м. Бориспільська) працює з посиленими заходами безпеки! Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання за телефоном: +38 (067) 570 65 49 або e-mail: reservation.hg@optimahotels.com.ua

У вартість проживання входить: проживання, сніданок «шведський стіл» Wi-Fi, паркінг, трансфер за маршрутом: «Раціотель – аеропорт «Бориспіль» – Раціотель» (надається у випадку, якщо послуга проживання оформлена без знижки ТІЛЬКИ В ОДНУ СТОРОНУ  - або з готелю в а/п Бориспіль, або з а/п Бориспіль в готель), податки (окрім туристичного збору).З 14 лютого 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,4% — для резидентів (внутрішній туризм) та 1% — для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця.
Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці у номері – 600 грн, включаючи сніданок та 400 грн, без сніданку.

*трансфер тимчасово не надається.