Alliance Resorts Етно-Велнес комплекс «УнгварЪскій»

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Alliance Resorts Етно-Велнес комплекс «УнгварЪскій»

Конференц-сервіс готелю Alliance Resorts Етно-Велнес комплекс «УнгварЪскій»

Корпоративним клієнтам конференц-центр готелю «Унгаврскій» пропонує послуги організації різних ділових заходів: конференцій, семінарів та тренінгів в комфортабельному залі на 100 чоловік розстановкою театром.

Для розрахунку бюджету конференціїї в парнерських готелях звертатись за номером : 0 800 330 710

До послуг гостей: проектор, інтерактивне панно,фліпчарт, клікер,колонка, мікрофон

За додаткову плату: ноутбук, лінія проводового інтернету, доп. фліпчарт (папір, маркери), веб камера, інше - за запитом.

Можливості

Ресурс 123 Конференц-зал, місця 100 місць
Ресурс 32 Організація фуршету

Послуги бізнес-центру

Ресурс 50 Копіювання документів
Ресурс 52 Сканування
Ресурс 90 ЧБ друк

Optima MICE - Надає комплексні послуги на ринку конференц-сервісу в Україні. Організація бізнес-заходів, дозвілля, харчування, надання обладнання, трансферу. Індивідуальний підхід до події і персональний конференц-менеджер 24/7.

Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання Альянс по телефону з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 18.00: 0 800 330 710 або написати нам на e-mail: reservation@uaha. com. Також Ви можете забронювати номер онлайн на сайті https://optimahotels.com.ua/

У вартість номера входить: проживання, Wi-Fi, парковка, туристичний збір.

Сніданок не входить у вартість проживання і може бути замовлений додатково вартість: 100 гривень. Сніданок надається за системою тейблдот і може бути обраний, як опція при бронюванні на сайті або по телефону.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері залежить від обраного тарифу харчування.

У данному готелі не діють корпоративні карти Optima Club, Priority Guest і Corporate Guest.