VitaPark Борисфен

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

VitaPark Борисфен

Пляжний комплекс готелю VitaPark Борисфен

Пляжний комплекс VitaPark Борисфен – зона для відпочинку з басейном з солоною водою, шезлонгами та баром на території готелю за адресою Парк Муромець (Парк Дружби Народів), 5 у місті Київ на березі Дніпра.

Маленьке море у центрі великого міста – як оазис серед пустелі, де Ви зможете відпочити від метушні мегаполісу.

До послуг гостей: басейн, зона відпочинку, бар з різноманітними коктейлями, ресторан, тераса де можна скуштувати страви європейської кухні, а також мангал-меню. Для маленьких гостей – великий дитячий майданчик з лабіринтом, гіркою і дитячим басейном. Тому відпочинок тут, дійсно, для всієї родини!

Сезон літнього сонця, золотистої засмаги та приємних відпусток літо 2023 відкрито у VitaPark Борисфен: 

  • будні дні – 350 грн, діти 6-13 років – 175 грн, діти до 5 років безкоштовно (при обов'язковому пред'явленні будь-якого документа, що підтверджує вік дитини), без надання шезлонга
  • святкові та вихідні дні – 450 грн, діти 6-13 років – 225 грн, діти до 5 років безкоштовно (при обов'язковому пред'явленні будь-якого документа, що підтверджує вік дитини), без надання шезлонга
  • оренда альтанки (для двох + 1 дитина віком до 5 років включно): будні дні – 900 грн ; вихідні та святкові дні – 1000 грн. Додаткове місце 350 грн будні / 450 вихідні. 

Діти до 5 років включно - безкоштовно.
До 14 років - 50% від стандартної вартості

Для гостей, які проживають у готелі VitaPark Борисфен – відпочинок на території пляжного комплексу включений у ціну проживання. Гості можуть скористатися басейном комплементарно, при наявності вільних шезлонгів. Готель не бронює шезлонги для проживаючих. Альтанки надаються за додаткову плату.
Застава за рушник – 200 грн.

Чекаємо вас на літній відпочинок за адресою:
Парк Муромець (Парк Дружби Народів), 5

Ми у Facebook Vita Park Борисфен

Ми у Instagram Vita Park Борисфен

Бронюйте та насолоджуйтесь відпочинком: 

044-394-83-39

 

Увага! Готель «VitaPark Борисфен» працює з посиленими заходами безпеки! Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання за телефоном: +38 (067) 570 65 49 або e-mail: reservation.hg@optimahotels.com.ua.

У вартість номера входить: проживання, сніданок, Wi-Fi, парковка, податки (крім туристичного збору). З 14 лютого 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,4% — для резидентів (внутрішній туризм) та 1% — для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

*** Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця.

Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 350 грн (без сніданку),  450 грн(+сніданок).

*даний тариф діє в тих ситуаціях, коли гостям не підходить розміщення дитини з батьками в одному ліжку і дитяче ліжечко не підходить, тобто:
- якщо дитина до 5 років спить з батьками - розміщення бзкоштовне,
- дитяче ліжечко для дитини - безкоштовне
- якщо не підходить дитяче ліжечко і потрібне доп.місце - вартість 250грн