Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Розпочинаємо літній сезон!

Сертифікат - ідеальний подарунок

Бронюй готелі-партнери Alliance


Бренди Optima​​​​​​​

Бренди мережі: Optima Collection Hotel, Optima Hotels & Resorts, Vita Park, Raziotel.

Партнер мережі Optima Hotels and Resorts — маркетингова мережа «UA Hotel Alliance», що об'єднує немережеві готелі які представлені двома брендами Alliance City — міські готелі що знаходяться в центральних частинах міста, та Alliance Resorts готелі — для спокійного відпочинку на морі, в горах або за містом.

Optima Hotel
Optima Hotel

Optima Hotel

Оптимальний готель для кожного мандрівника. Готелі під брендом Optima Hotel запропонують гостям із різним бюджетом найбільш оптимальний варіант за співвідношенням ціна/якість. 
 

https://optimahotels.com.ua
Optima Collection Hotel
Optima Collection Hotel

Optima Collection Hotel

Об'єднує готелі рівня 4+ зірки, розташовані у великих містах і привабливих курортах України. 
Кожен готель мережі вирізняється високим рівнем комфорту і сервісу, відповідністю європейським стандартам обслуговування, а також теплим і уважним ставленням до гостей.

https://optimahotels.com.ua/
VitaPark
VitaPark

VitaPark

Це мережа велнес-курортів, розташованих у найкрасивіших й екологічно чистих куточках України. 
Готелі пропонують активний відпочинок для всієї родини та оздоровчі процедури на основі кращих природних матеріалів. 
 

http://optimahotels.com.ua
Raziotel
Raziotel

Raziotel

Мережа економ-готелів «3 зірки» для бізнес-аудиторії. Слоган нової мережі – «Раціональний готель від Optima» – максимально точно відображає її концепцію, оскільки кожен гість Raziotel керується принципом: «Я плачу лише за те, що мені дійсно потрібно». 

https://optimahotels.com.ua
Optima Travel Ukraine
Optima Travel Ukraine

Optima Travel Ukraine

Туроператор мережі Optima Hotel Group для комфортних подорожей по Україні. Пропонуємо відкрити для Вас унікальну країну: відвідування цікавих туристичних місць і забезпечення повного комфорту протягом усього туру. Екскурсії, майстер-класи, квести та походи в гори відкриють нові горизонти прекрасної України. 

https://otravel.com.ua/uk/
Optima MICE
Optima MICE

Optima MICE

Надає комплексні послуги на ринку конференц-сервісу в Україні. Організація бізнес-заходи, дозвілля, харчування, надання обладнання, трансферу. Індивідуальний підхід до події і персональний конференц-менеджер 24/7.
 

https://mice.optimahotels.com.ua
UA Hotel Alliance
UA Hotel Alliance

UA Hotel Alliance

Маркетингова мережа, що об'єднує немережеві готелі в різних містах України. До асоціації входять як бюджетні готелі рівня від 2 зірок, так і готелі вищого цінового сегмента — 4 і 5 зірок. Мета створення бренду — розширення можливостей та створення нових пропозицій, для максимального задоволення всього спектру запитів гостей, за допомогою комплексної пропозиції включаючи спеціальні знижки.

https://uaha.com
Alliance City
Alliance City

Alliance City

Бренд маркетингової мережі «UA Hotel Alliance» об'єднує міські готелі, які ідеально підходять для індивідуальних відряджень або сімейних туристичних подорожей. Готелі в першу чергу орієнтовані на гостей бізнес-сегменту, для яких пріоритетом є комфорт, раціональна ціна і розташування в центральних частинах міста, або поруч з бізнес-центрами. У готелів Alliance City завжди комфортна транспортна розв'язка, для швидкого пересування по місту.

https://uaha.com
Alliance Resorts
Alliance Resorts

Alliance Resorts

Бренд маркетингової мережі «UA Hotel Alliance». Готелі для спокійного відпочинку на морі, в горах або за містом. Бренд Alliance Resorts об'єднує готелі, що орієнтовані як на індивідуальних мандрівників, так і на корпоративних клієнтів, оскільки кожне місце ідеально підходить для ділових зустрічей та масштабних корпоративних заходів.

https://uaha.com
Odesos
Odesos

Odesos

Одесос — молодий виноробний проєкт з самого серця винного краю України.

odesos.wine
Головна Керуюча компанія Бренди Optima​​​​​​​