Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Теплий Травень = Вигідні умови!

Сертифікат - ідеальний подарунок

Безкоштовний ранній заїзд

Бронюй готелі-партнери Alliance


Optima Hotels & Resorts приєдналась до Програми лояльності YASNOЛОВ

Якщо ви часто подорожуєте або їздите у відрядження по Україні, пропозиції від Національної мережі готелів «Optima Hotels & Resorts» точно стануть вам у пригоді. Які знижки пропонує новий партнер клієнтам YASNO та як ними скористатись, розповідаємо.

Національна мережа готелів Optima Hotels & Resorts пропонує клієнтам YASNO-учасникам Програми лояльності YASNOЛОВ наступні знижки:

• -15% на подарунковий сертифікат (можна самостійно обрати номінал сертифіката, а отримувач зможе обрати готель та період перебування) – вартість промокоду 200 бонусів

• -15% на послуги проживання в готелях мережі (мережа налічує понад 50 закладів) – вартість промокоду 300 бонусів

Якщо ви вже є учасником Програми лояльності YASNOЛОВ, то перевірте, скільки бонусів ви маєте на балансі, оживіть свої плани на відпочинок та оберіть вигідну пропозицію від Національної мережі готелів Optima Hotels & Resorts.

Якщо ж ви ще не зареєструвались в Програмі лояльності YASNOЛОВ, зробити це необхідно за посиланням: https://bit.ly/yasno_pl. 

Нагадаємо, бонуси в Програмі лояльності YASNOЛОВ клієнти YASNO можуть отримувати за вчасно сплачені рахунки за електроенергію (до 20 числа щомісяця), а також за вибір користуватись електронними рахунками замість паперових.

Головна Новина Optima Hotels & Resorts приєдналась до Програми лояльності YASNOЛОВ