Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Раннє бронювання = Вигідні умови!

Сертифікат - ідеальний подарунок

Безкоштовний ранній заїзд

Незабаром відкриття нового готелю

Бронюй готелі-партнери Alliance


Договір оферти Альянс

Загальні положення

Ми просимо вас ознайомитися з умовами, які визначені далі у договорі публічної оферти (надалі «Договір»). Цей Публічній договір визначає порядок Надання та Отримання послуг бронювання готелів, регулює відношення між Гостем, Центром бронювання, Готелем. У розумінні ст. 633 Цивільного кодексу України цей Договір є публічнім договором.

Цей Договір містить важливу інформацію відносно користування Сайтом, та важливу інформацію та застереження відносно Надання послуг, які Ви можете отримати за допомогою цього Сайту щодо бронювання Готелів під брендом Альянс.

При здійсненні бронювання будь-яких послуг, реєстрації на Сайті, комунікації з представниками «Альянс» і продовження користування сайтом, Ви повністю погоджуєтеся з усіма умовами, представленими в даному договорі публічної оферти і акцептуйте оферту. Акцепт оферти, Відповідно до п. 2 ст. 642 Цивільного Кодексу України (ЦКУ), створює правові Наслідки для сторін відповідно до умов, визначених у Договорі. 
 
1. Терміни.

У цьому Договорі Терміни вживаються в наступному значенні:

«Альянс» - компанія ТОВ «Альянс незалежних готелів України» яка розташована за адресою м. Київ, вул. Ярославська 39-Г, Літера А, Код ЄДРПОУ 39748629, яка проводить обслуговування Сайту / Центр Бронювання, якій належать майнові та немайнові права на Сайт / Центр Бронювання, та яка наділена правами та обов'язками згідно цього Договору. Компанія Здійснює діяльність згідно КВЕД: 79:11 діяльність туристичних агентств. Діє від імені, в інтересах и за дорученням Готелів на законних підставах та Здійснює Посередницьку діяльність з реалізації туристичних послуг суб'єктів туристичної ДІЯЛЬНОСТІ, а також Посередницька діяльність відносно реалізації характерних та супутніх послуг.

Центр бронювання / сайт (uaha.com/ https://optimahotels.com.ua) - відкритий інтернет ресурс за доменним ім'ям uaha.com.ua/ https://optimahotels.com.ua, яким Турист, може користуватися з метою:

- ознайомлення з послугами та інформацією, які надає Сайт.

- здійснення онлайн бронювання та оплати Готельних послуг Готелей під брендом Альянс.

Готель - готелі, апартаменти квартирного типу, хостели та інші об'єкти розміщення які надають послуги проживання , харчування та оренди, додаткові послуги під бредом Альянс на цьому сайті  та надають право здійснювати бронювання та прийом оплати «Альянс».

Гість, Замовник, Турист, Ви, Група гостей, Індивідуальний турист, Група Туристів, Контрагент, Споживач - фізична або юридична особа, яка користується Сайтом / Центром бронювання для особистих потреб або в інтересах третіх осіб за їх дорученням, і здійснює бронювання та оплату коштів за розміщення в Готелях та супутніх послуг.

Знижка - відсоток зменшення ціни вартості проживання або вартості супутніх послуг за рахунок «Альянс» від встановленої базової ціни, яку надав Готель.

Підтвердження бронювання - інформаційний документ, що дає право користування послугою, при дотриманні умов оплати, ануляції і правил користування даною послугою. Висилається після успішного закінчення бронювання на зазначену електронну пошту Гостя миттєво, якщо при бронюванні не вказані додаткові умови.

Оплата - переказ грошових коштів на розрахунковий рахунок ТОВ «Альянс незалежних готелів», ТОВ «Оптіма Хотел Менеджмент», розрахунковий рахунок Готелю, або на користь Готелю через ФОП Мандрик або оплата в Готелі, який є одним з умов використання «Підтвердження бронювання» в якості підстави користування послугою.

Тариф без можливості повернення - спеціальна ціна на проживання в готелі фізичних осіб, яка передбачає оплату в момент бронювання без можливості подальшої ануляції. 
Гарантоване бронювання - бронювання, підтверджене 100% оплатою послуг. 
 
2. Предмет договору.

2.1. Відповідно до цієї Оферти  АЛЬЯНС надає Гостю можливість забронювати проживання і супутні послуги в обраному об'єкті, а також отримати послуги з підбору та бронювання готелю на підставі заповненої заявки, телефонного дзвінка, електронного письма, онлайн модуля бронювання на Сайті Альянс. А також надає можливість здійснити оплату онлайн «Альянс» на Користь обраного «Готель».

2.2. Альянс самостійно не надає готельних послуг та не несе відповідальності за їх якість. В рамках цієї Оферти діє в якості Агента готелів.

2.3. Послуга надається в порядку, передбаченому чинним законодавством України та на умовах цієї Оферти.

2.4. Погоджуючись з умовами цієї Оферти, Гість підтверджує право і дієздатність, фінансову спроможність, а також приймає на себе відповідальність за зобов'язання, покладені на нього в результаті укладення цієї Оферти.

2.5. Оферта вважається прийнятою якщо Гість здійснює бронювання будь-яких послуг, проводить реєстрацію на Сайті, здійснює комунікацію з представниками Альянс і продовжує користуватися сайтом.

2.6. Альянс» може вносити зміни в Договір із зазначенням кінцевої дати зміни, без необхідності окремо повідомляти про зміни.

2.7. Якщо у Гостя е окремий договір з ТОВ «АЛЬЯНС НЕЗАЛЕЖНИХ ГОТЕЛІВ УКРАЇНИ» або ТОВ «Оптіма Хотел Менеджмент то умови укладених договорів є пріорітетними.

3. Правила оплати і ануляції.

3.1. Гість самостійно вибирає спосіб оплати з усіх можливих способів, наданих обраним Готелем на обрану конкретну послугу. Неможливо використовувати оплати послуг НЕ зазначені в процесі бронювання.

3.2. Ціна на проживання та інші послуги вказується в «Підтвердженні бронювання» і визначається з цін наданих готелем Центру бронювання. Альянс може надавати знижки та акційні пропозиції до ціни визначеної готелем.

3.3. Готель доручає Альянсу впроваджувати різні способи оплати: оплата на рахунок ТОВ «АЛЬЯНС НЕЗАЛЕЖНИХ ГОТЕЛІВ УКРАЇНИ», ФОП «Мандрик» на Користь Готелю, оплата на рахунок ТОВ Оптіма Хотел Менеджмент на Користь Готелю, оплата на розрахунковий рахунок Готелю, оплата по прибуттю в готель за умови надання даних кредитної картки чи блокування на ній коштів. Агентство має право в будь-який час и на свій розсуд змінювати / змінювати способи оплати на сайті без зобов'язання будь-яких Повідомлень  та Внесення змін до цього Договору. Також Готель доручає ТОВ «АЛЬЯНС НЕЗАЛЕЖНИХ ГОТЕЛІВ УКРАЇНИ» встановлювати умови Гарантованого бронювання, Негарантованого бронювання, або їх комбінацій для бронювання тих чи інших послуг.

3.4. При виборі способів оплати, які передбачають перерахування коштів по безготівковому розрахунку Гостю від ТОВ «АЛЬЯНС НЕЗАЛЕЖНИХ ГОТЕЛІВ УКРАЇНИ» на вказану ним електронну пошту при бронюванні приходить рахунок для оплати. При зарахуванні коштів на рахунок ТОВ «АЛЬЯНС НЕЗАЛЕЖНИХ ГОТЕЛІВ УКРАЇНИ», ТОВ «ОПТІМА ХОТЕЛ МЕНЕДЖМЕНТ», ФОП «Мандрик» наданні реквізитів картки або блокуванні коштів,  зарахуванні коштів на розрахунковий рахунок Готелю, бронювання вважається Гарантованим після здійснення оплати в повному обсязі. У рази НЕ своєчасної чи неповної оплати, бронювання вважається негарантованим.

3.5. Замовник при здійсненні онлайн бронювання або бронювання за телефоном, зобов'язаний вказати інформацію про те чи є Гості, які будуть проживати в Готелі, резидентом або нерезидентом, а також чи підпадають гості під категорію Гостей, звільнених від сплати Туристичного збору  . відповідно до чинного законодавства України. Ці дані використовуються для коректного формування ціни послуг та Рахунку для оплати.  Для можливості звільнення від оплати туристичного збору, Гість має надати відповідні підтверджуючі документи, які будуть підставою для звільнення від оплати туристичного збору. У рази ненадання або 
некоректного надання інформації, а також відповідних підтверджуючих документів, в рахунок або / та Підтвердження бронювання буде включений Туристичний збір, для кожного гостя.

3.6. Ціна туристичних послуг з готельного обслуговування включає в себе вартість проживання, встановлену Готелем  та вартість додатковий послуг, замовлених Гостем.

3.7. Якщо при бронюванні вказані додаткові умови бронювання або оплати, Гість  повинен дотримуватись їх.  

3.8. Умови ануляції та повернення коштів вказані при бронюванні послуги, та стосуються тільки обраного конкретного готелю та послуги. У разі акцепту Договору, Гість погоджується з зазначеними умовами.

3.9. Альянс  надає наступні способи бронювання та запитів на бронювання Готель та супутніх послуг: - Загальній модуль бронювання - Корпоративній модуль бронювання - за телефоном - електронною поштою

4. Права і обов'язки Сторін

4.1. Альянс зобов'язаний надавати Гостю щоденний і цілодобовий доступ до інформаційного ресурсу на сайт http://uaha.com/ https://optimahotels.com.ua в режимі реального часу.

4.2. Альянс має право вимагати від Гостя дотримуватися всіх етапів бронювання відповідно до умов, викладених на Сайті і в цій Оферті . Зокрема, надати дійсні дані кредитної карти для гарантованого бронювання, преавторізаціі і списання коштів. Акцептуючи цю Оферту Гість дає згоду на преавторизацію та списання коштів зі вказаної кредитної картки Готелем чи Альянс за заброньовані послуги, а також для оплати  штрафних санкцій, які можуть застосовуватися у разі несвоєчасної ануляції бронювання чи не заїзду.

4.3. Альянс вправі припиняти надання послуг на час усунення технічних неполадок чи інших обставин, що перешкоджають наданню послуг.

4.4. Альянс має право при недотриманні Гостем умов цієї Оферти відмовити йому в подальшому наданні послуг. 4.5. Альянс має право інформувати Замовника по e-mail або за допомою смс про новини, акції, спеціальні пропозиції та робити інші повідомлення щодо надання послуг.

4.6. Альянс не несе відповідальності за якість послуг, що надаються Готелем, а відповідає лише за оформлення бронювання, прийняття оплати на користь Готелю, та своєчасне надсилання Підтвердження бронювання.

4.7. Альянс зобов’язаний надати на вимогу Гостя необхідні відповідно до чинного законодавства України документи, якщо оплата була здійсненна на Рахунок Альянс або ТОВ Оптіма Хотел Менеджмент.

4.8. Гість зобов’язаний ознайомитися з правилами бронювання, викладеними на сайті.

4.9. Гість зобов'язаний коректно оформляти замовлення на бронювання готельних послуг, заповнивши необхідні поля у формі бронювання.

4.10. Гість зобов’язаний надати Альянс достовірну інформацію, необхідну йому для своєчасного надання послуг, в тому числі коректні і реально використовувані «Гостем» номери телефонів та адреси електронної пошти.

4.11. Гість зобов’язаний оплатити заброньовані послуги в обсязі та на умовах, встановлених на Сайті. Та слідувати правилам ануляції, вказаних на сайті та Підтвердження бронювання.

4.12. Гість зобов’язаний дотримуватися правил зміни і ануляції бронювання і проводити будь-які зміни підтвердженого Альянс бронювання тільки через Альянс. При зміні або скасуванні заброньованих Гостем послуг безпосередньо в Готелі без попереднього звернення до Альянс, останній не несе відповідальності за будь-які наслідки, що виникли внаслідок цього. 

4.13. Гість зобов'язується дотримуватися «Правил користування готелями й аналогічними способами розміщення та надання готельних послуг» наказ №19 від 16.03.2004, та самостійно відшкодувати збитки, завдані Готелю.

4.14. Гість має право отримати оплачені послуги вказанні в Підтвердженні бронювання, за умови Дотримання умов оплати.

5. Вирішення суперечок.

5.1. Усі спори, що виникають з цього Договору або пов'язані Із ним, вирішуються Шляхом переговорів між Сторонами.

5.2. Якщо відповідній спір Неможливо вирішити Шляхом переговорів, Він вирішується в судновому порядку за встановлення підвідомчістю та підсудністю такого спору відповідно до чинного законодавства України.

6. Обробка заявок.

6.1. Бронювання, яке не здійснюється онлайн або потребує додаткових дій зі сторони Альянс, також оформлення ануляції та повернення кошті відбувається з 09.00 до 18.00 у робочі дні.

6.2 Система оплати кредитною картою та Банковські перекази.

При здійсненні бронювання Готелю, у випадку коли Гість обирає  спосіб оплати карткою в готелі, від нього в обов’язковому порядку вимагаєтеся вказати реквізити своєї карти для того, щоб бронювання було Гарантованим. У випадку не заїзду Гість надає згоду на зняття  з його рахунку, з яким зв’язана банківська карта, суми коштів яку передбачено за ануляцію замовлення відповідно до умов бронювання. Усі платежі банківською картою через сайт uaha.com/ https://optimahotels.com.ua відбуваються через платіжну систему стороннього провайдера з вашою кредитної/дебетової карти.

Ми просимо Вас ретельно перевірити усі деталі бронювання перед сплатою чи надання даних банківської карти.

Ми звертаємо Вашу увагу, що деякі тарифи не передбачають повернення коштів.

Версія Договору оновлена 01 серп 2020 р. 

7. Додаткова інформація.

У випадку якщо ТОВ «Оптіма Хотел Менеджмент» (далі-Керуюча компанія) є агентом з реалізації готельних послуг третіх осіб у тому чи іншому готелі мережі «Optima Hotel Group» Керуюча компанія вказує про це у рахунку на оплату готельних послуг. У цьому ж документі Керуюча компанія зазначає Принципала – особу від імені та за дорученням якої діє Агент та яка безпосередньо надає споживачам готельні послуги.

Головна Правила мережі Договір оферти Альянс