Optima Collection Кам'янець-Подільський

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Collection Кам'янець-Подільський

Spa-салон «Лотос» готелю Optima Collection Кам'янець-Подільський

Spa-салон «Лотос» пропонує ряд послуг для відновлення організму та відпочинку:

Комплекс саун

Два окремих приміщення з фінськими саунами, кімнатами відпочинку, ТБ, вбиральнями.

Вартість 1 години (до 4 осіб)* – 300 грн

*більше 4 осіб доплата 50 грн/дод.місце

Гідромасажна ванна

Гідромасажні ванни дуже корисні для здоров'я, адже гідромасаж - це процес, від якого є значний розслабляючий і регенеруючий ефект; він підсилює кровообіг і активізує роботу серця, сприяє видалення з організму токсинів і шлаків, ефективний під час профілактики варикозного розширення вен. Гідромасаж знімає стрес, усуває безсоння, зміцнює і підсилює захисну реакцію шкіри від зовнішнього впливу, підвищує тонус, відновлює гарне самопочуття і фізичну форму. Дуже корисно проходити курс гідромасажу в найбільш стресові для організму пори року - початок осені і весни. Гідромасаж також допомагає адаптувати організм до зміни часових поясів.

  • Гідромасажна ванна – 350 грн – 30 хв
  • Гідрорелакс – 250 грн – до 25 хв

(Бальнеотерапія з використанням лікувальних трав: валеріана, розмарин, арніка, сіль)

Солярій

Spa-салон «Лотос» пропонує скористатись інфрачервоним солярієм. Інфрачервоні хвилі є природними, безпечними хвилями, які виділяються будь-яким теплим об'єктом. Завдяки точно сконструйованим випромінювачам, ці хвилі можуть проникати в тіло людини на значну глибину. Саме таке глибоке проникнення інфрачервоних хвиль передає організму теплову енергію і покращує стан, не завдаючи шкоди користувачеві. Проникнення інфрачервоних хвиль в глибину тіла прогріває тканини, органи, м'язи, кістки і суглоби і прискорює потік крові і лімфи.

  • 100 грн – 10 хв
  • 200 грн – 20 хв
  • 250 грн – 30 хв

Увага! Готель «Optima Collection Кам'янець-Подільський» працює з посиленими заходами безпеки! Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання за телефоном: +38 (067) 570 65 49 або e-mail: reservation.hg@optimahotels.com.ua

У вартість номера входить: проживання, сніданок «шведський стіл», Wi-Fi, парковка, податки (крім туристичного збору).  З 6 лютого 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,4% - для резидентів (внутрішній туризм) та 0,4% - для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. За бажанням можна розмістити дитину до 5 років на додатковому місці - 250 грн*.

Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 400 грн (без сніданку),  500 грн(+сніданок) та 880 грн (напівпансіон сніданок+вечеря).

*даний тариф діє в тих ситуаціях, коли гостям не підходить розміщення дитини з батьками в одному ліжку і дитяче ліжечко не підходить, тобто:
- якщо дитина до 5 років спить з батьками - розміщення бзкоштовне,
- дитяче ліжечко для дитини - безкоштовне
- якщо не підходить дитяче ліжечко і потрібне доп.місце - вартість 250грн