Optima Кременчук

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Кременчук

Коворкінг готелю Optima Кременчук

Пропонуємо послуги з коворкінгу

Наш готель має генератори і проблеми з інтернетом відсутні, також власний котел забезпечує теплом, коворкінг облаштовано в нашому кафе, тому гостинно запрошуємо усіх бажаючих в робочу атмосферу.

У вартість входить: стіл, крісло, вода/стаканчики, інтернет, вішаки. В додаток пропонуємо, можливість друкування та сканування, наш персонал, відповідальний за безпеку та прибирання, знаходиться на місці 24 години на добу для задоволення будь-яких прохань гостей.
додаткова оплата: кава/чай, десерти, обіди/вечері (комплексні, а-ля карт)

Вартість (з 10:30 до 19:00) :

  • Цілий день - 500 грн
  • 1 година - 80 грн. 

Деталі за телефоном: 

 0 800 304 500
+380 5367 577 70

kremenchug.hotel@optimahotels.com.ua

Увага! Готель «Optima Кременчук» працює з посиленими заходами безпеки! Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання за телефоном: +38 (067) 570 65 49 або e-mail: reservation.hg@optimahotels.com.ua

У вартість номера входить: проживання, сніданок, Wi-Fi, парковка на 8 місць, також можна поставити авто перед готелем 5-6 місць, податки (крім туристичного збору). З 26 лютого 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,5% - для резидентів (внутрішній туризм) та 0,5% - для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 450 грн (включаючи сніданок), 350 грн (без сніданку).