Optima Collection Miramar Чорноморськ

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Collection Miramar Чорноморськ

Загальна інформація готелю Optima Collection Miramar Чорноморськ

З радістю повідомляємо, що наш готель відкриває свої двері для гостей з 10 травня 2024 року.

З цієї чудової нагоди ми підготували спеціальні пропозиції для наших перших відвідувачів, щоб зробити ваше перебування ще більш незабутнім.

****
Готель Optima Collection Miramar Чорноморськ розташований у мальовничій зоні на березі Чорного моря, пропонуючи вишукані номери з видом на море, високоякісний сервіс та неперевершені умови для відпочинку та роботи. 

Готель знаходиться на самому березі Чорного моря, біля Приморських сходів. Номери мають панорамні вікна, що відкривають чудовий вид на море. Також у готелі є басейн.

ПОСЛУГИ

Готель пропонує гостям 30 номерів різних категорій, літній бар, парковку на території готелю, а також стандартний для мережі Optima набір послуг: Wi-Fi, room service, щоденний сніданок по системі «шведський стіл».

Загальна інформація

Ресурс 68 Free Wi-Fi
Ресурс 74 Аеропорт, км 26
Ресурс 53 Вокзал, км 26,9
Ресурс 126 Камера зберігання
Місце перебування гостей під час тривоги 100 м
Ресурс 19 Номери 30

Для дозвілля

Ресурс 63 Бар 1

Для здоров'я і відпочинку

Ресурс 51 Басейн
Головна Готелі Чорноморськ (Одеська обл.) Optima Collection Miramar Чорноморськ

УВАГА! 
Готель Optima Collection Miramar Чорноморськ радо зустрічає гостей з 10 травня 2024 року. Ласкаво просимо!

У вартість номера входить: проживання, басейн, сніданок «шведський стіл», Wi-Fi, податки (крім туристичного збору). З 9 квітня 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору, в залежності від вартості проживання, у розмірі від 0,25% до 0,25% — для резидентів (внутрішній туризм) та нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця. Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 500 грн, включаючи сніданок.

Щодня для гостей готелю сервірується сніданок за системою «шведський стіл», який входить у вартість проживання.