Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Optima Рівне

Конференц-сервіс готелю Optima Рівне

Корпоративним клієнтам конференц-центр готелю «Оптіма Рівне» пропонує послуги організації різних ділових заходів: конференцій, семінарів та тренінгів в залі на 65 місць. А також 2 кімнати для переговорів по 15 місць.

Можливості

Ресурс 127 Кімната для перемовин 15
Ресурс 123 Конференц-зал, місця 65
Ресурс 32 Організація фуршету
Ресурс 62 Професійне обладнання

Послуги бізнес-центру

Ресурс 61 Зчитування і запис flash
Ресурс 50 Копіювання документів
Ресурс 52 Сканування
Ресурс 90 ЧБ друк

Optima MICE – Надає комплексні послуги на ринку конференц-сервісу в Україні. Організація бізнес-заходів, дозвілля, харчування, надання обладнання, трансферу. Індивідуальний підхід до події і персональний конференц-менеджер 24/7.

Головна Готелі Рівне Optima Рівне Конференц-сервіс

Готель «Optima Рівне» працює з посиленими заходами безпеки!

У вартість номера входить: проживання, сніданок «шведський стіл», Wi-Fi, парковка на 5 місць, податки (крім туристичного збору). З 28 лютого 2019 р. рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору у розмірі 0,25% - для резидентів (внутрішній туризм) та 1% - для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення в готелі.

Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця.

Вартість розміщення дітей старше 5 років і дорослих на додатковому місці в номері – 450 грн (включаючи сніданок), 350 грн (без сніданку).