Alliance City Явір Полтава

Забронювати номер
Бронювання проживання

captcha
Вкажіть Ваші контакти

Alliance City Явір Полтава

Правила бронювання та проживання готелю Alliance City Явір Полтава

Заїзд: 14:00 (можливий ранній заїзд)
Виїзд: 12:00 (можливий пізній виїзд)
Куріння, використання тютюнових виробів, електронних сигарет, пристроїв для споживання тютюнових виробів без їх згоряння, кальянів заборонено

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

1. Дані правила розроблені на основі чинного Законодавства України та вимог Спілки Міжнародної готельної асоціації.
2. Адміністрація готелю гарантує гостям виконання всіх правил конфіденційності.
3. Адміністрація готелю лишає за собою право накласти на гостей штраф за порушення норм протипожежної безпеки, непокору законним вимогам адміністрації, невиконання даних Правил проживання.
4. Відгуки та пропозиції щодо роботи готелю гість може лишити в Книзі скарг та пропозицій.

ПОРЯДОК ЗАСЕЛЕННЯ ТА ПРОЖИВАННЯ У ГОТЕЛІ .

1. Готель працює для Вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
2. При поселенні в готель, Гостю обов’язково необхідно пред’явити документи, що засвідчують особу (паспорт, водійські права).
3 Оплата проживання та додаткових послуг відбувається одразу при поселенні. Всі ціни на Готельні послуги зазначаються у гривнях. Оплата за проживання здійснюється в гривнях
• Час заселення: з 14-00.
• Час виселення: до 12-00.
• Розрахункова година – 12-00.
4. При проживанні менше ніж добу, оплата здійснюється за 1 добу, незалежно від розрахункового часу.
5. При виселенні після 12-00 або заселенні до 14.00 додатково треба сплатити 50% вартості проживання за одну добу.
6. Раннє прибуття та пізнє виселення надається за попереднім узгодженим бронюванням та при наявності вільних номерів.
7. У разі якщо Гість не заїжджає в готель або відмовляється від бронювання пізніше, ніж за добу до 14:00 години дати заїзду в Готель, сума передплати за одну добу проживання не повертається, та вважається штрафом, стягнутим на користь готелю.
8. Сніданки в нашому готелі не включені у вартість проживання, оплачуються окремо, та подаються з 7.30 до 10.00 (по буднях), з 08.00 до 11-00 (по вихідним), кафе працює до 22.00 (згідно з меню останнє замовлення кухня приймає до 21.00). Приносити свою їжу та алкогольні напої в кафе забороняється.
9. Прибирання номерів, заміна постільної білизни, рушників, косметики здійснюється по запиту гостя. Прання і прасування одягу здійснюється за додаткову плату.

ГОТЕЛЬ МАЄ ПРАВО ВІДМОВИТИ ГОСТЮ У ПОСЕЛЕННІ У НАСТУПНИХ ВИПАДКАХ

 • У гостя відсутні документи, або ж документи недійсні чи прострочені, є підозри на те, що документи фальшиві;
 • У гостя неохайний, брудний зовнішній вигляд, гість знаходиться в стані алкогольного, наркотичного чи іншого подібного стану сп’яніння.
 • Поведінка гостя неадекватна, галаслива та агресивна, гість вживає нецензурну лексику.
 • Гість відмовляється дотримуватись правил проживання в готелі;
 • Гість внесений у список небажаних гостей готелю;
 • В інших випадках, передбаченим законодавством України.

У спірних випадках питання вирішує адміністрація готелю.

Правила проживання з тваринами:

 • До тварин, з якими допускається проживання в готелі, відносяться коти та собаки не бійцівських порід, вагою до 10-ти кг. Готель залишає за собою право відмовити в поселенні Гостя з твариною;
 • проживання тварини в Готелі дозволяється в кількості не більше двох в одному Номері. Вартість проживання кожної тварини становить 100-200 грн (залежно від розміру тварини) за кожну добу проживання.

Гостям, які проживають в Готелі ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

 • Заносити та зберігати у номерах речовини, матеріали та предмети, які є небезпечними для життя і здоров’я громадян та збереження майна;
 • проявляти агресію або дії, які загрожують безпеці здоров’я або майна інших осіб;залишати в номері сторонніх осіб (особи, які не заповнювали й не підписували реєстраційну карту гостя), а також передавати їм ключі від номера;
 • виносити з ресторану посуд, столове наряддя, харчові продукти й напої без попереднього узгодження з адміністрацією ресторану;
 • користуватися електронагрівальними приладами, котрі не входять до комплектації номера;
 • використовувати обладнання готелю і номеру не за призначенням;
 • порушувати спокій проживаючих гостей після 22:00 години вечора і до 8:00 години ранку;
 • приносити та зберігати на території готелю вогнепальні, газові, пневматичні та інші види зброї.
 • завдавати шкоди майну готелю.

ЗАБОРОНА КУРІННЯ

Відповідно до Закону України «Про обмеження місць куріння тютюнових виробів» від 24.05.2012 №4844-VI, забороняється куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів у приміщеннях готелів та у закладах ресторанного господарства(номерах, коридорах, фоє, ресторані). За порушення стягується штраф у розмірі 500 гривень! У разі виявлення факту порушення адміністрація має право виселити гостя без повернення сплачених коштів.

У РАЗІ ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ПРОЖИВАННЯ, ВСТАНОВЛЕНИХ У ГОТЕЛІ, АДМІНІСТРАЦІЯ МАЄ ПРАВО ВІДМОВИТИ ГОСТЮ В ПОДАЛЬШОМУ ПРОЖИВАННІ БЕЗ ПОВЕРНЕННЯ СПЛАЧЕНИХ КОШТІВ.

Головна Готелі Полтава Alliance City Явір Полтава Правила бронювання та проживання

Якщо у вас виникли додаткові питання або вам необхідно забронювати номер, ви можете звернутися до відділу бронювання Альянс по телефону з понеділка по п'ятницю з 09.00 до 18.00: 0 800 330 710 або написати нам на e-mail: reservation@uaha.com. Також Ви можете забронювати номер онлайн на сайті https://optimahotels.com.ua/uk/

У вартість номера входить: проживання, Wi-Fi, податки.

З 14 лютого 2019 року рішенням місцевої ради встановлено ставку туристичного збору в розмірі 0,4% - для резидентів (внутрішній туризм) і 1% - для нерезидентів (в'їзний туризм) від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року для однієї особи за кожну добу тимчасового розміщення особи в готелі.
Діти до 5 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця.

При необхідності отримання рахунку з ПДВ представникам компанії необхідно звернутися в офіс бронювання Альянс для отримання доступу до даного готелю. У рахунку за послуги вказується 20% ПДВ.
Представники готелю не діють корпоративні карти Optima Club, Priority Guest і Corporate Guest.